Dodaj ogłoszenie o pracy


GLS Poland - przesyłki do 12.00!

GLS Poland wprowadza dodatkową usługę ekspresową na ponad 2/3 terytorium kraju - gwarantowanego doręczenie paczki do godziny 12:00 w następnym dniu roboczym. - Dostarczany teraz paczki do godziny 12:00 na obszarach obejmujących ponad 20 tys. kodów pocztowych - mówi Tomasz Kroll, District Manager GLS Poland. - Dzięki temu obsługujemy dwie trzecie powierzchni kraju i de facto wszystkie najważniejsze ośrodki gospodarcze.

 

Czy usługa ta dostępna jest dla danego adresu odbiorcy, klienci GLS mogą sprawdzić poprzez aplikacje ADE, ADEPlus oraz GLSI. Jeśli korzystają z takich rozwiązań  - od razu mogą ją także zamówić. Wszystkim innym zainteresowanym informacji udzieli z chęcią odpowiednia filia GLS Poland.

 

Usługa południowa
Nowa usługa cieszy się dużą popularnością u wielu klientów – na przykład u dostawców części zamiennych, firm odzieżowych czy agencji reklamowych. Aby móc zaoferować tę usługę również dla odleglejszych miejsc przeznaczenia GLS zoptymalizował trasy kurierskie.

 

- Naszym najwyższym celem jest wspieranie w jak najlepszy sposób swoich partnerów w świadczeniu przez nich usług o wysokiej jakości dla ich klientów końcowych - mówi Tomasz Kroll. W tym celu GLS Poland oferuje liczne opcje dodatkowe, dzięki którym można dostosować transport paczek i przesyłek ekspresowych do indywidualnych potrzeb. Tomasz Kroll: „Dzięki usłudze „12:00-Service“ towary i dokumenty docierają także do bardziej oddalonych klientów w czasie krótszym niż jeden dzień – tym samym pozwalając naszym partnerom na oferowanie bardzo wygodnego dla odbiorców serwisu.

 

(źr. GLS Poland)

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.