Dodaj ogłoszenie o pracy


FIEGE rekrutuje on-line

 

Firma Fiege, dostarczająca kompleksowe rozwiązania logistyczne dla firm, wdrożyła system do elektronicznej rekrutacji - eRecruiter. Praca z systemem pozwala na selekcję najbardziej trafnych aplikacji i w związku z tym budowę zespołu profesjonalistów, którzy umożliwiają jej dalszy rozwój.

 

Doświadczenie i wiedza naszych pracowników jest największym kapitałem naszej firmy i dlatego zwracamy uwagę, aby w wyniku odpowiedniej rekrutacji osoby u nas zatrudniane miały właściwe kwalifikacje – mówi Olga Hil, specjalistka HR w Fiege Sp. z o.o. Firma działa na polskim rynku od 15 lat, zatrudnia obecnie ponad 450 pracowników i wciąż zdobywa nowe kontrakty. Wdrożenie systemu do zarządzania aplikacjami on-line było kolejnym krokiem w unowocześnianiu sposobów rekrutacji tak, aby do firmy trafiali najlepsi specjaliści.

 

System pozwolił też na zaangażowanie w projekty rekrutacyjne kierowników różnych działów - eRecruiter umożliwia i profesjonalne podejście do zarządzania procesami rekrutacji i selekcji. System jest bardzo przyjazny i intuicyjny dla użytkowników, dzięki czemu nasi menadżerowie bardzo chętnie angażują się w proces rekrutacji. Zależy nam na korzystaniu z programu, który charakteryzuje się dużą elastycznością oraz możliwością zarządzania bazą danych kandydatów, bo to znacząco wpływa na efektywność rekrutacji – dodaje Olga Hil.

 

Specjalistka podkreśla, że praca z eRecruiterem umożliwia szybkie i skuteczne zarządzanie procesami rekrutacji, ale nie bez znaczenia jest dla również bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych oraz znaczące usprawnienie procesów przepływu informacji wewnątrz firmy.

(źr. FIEGE

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.