Dodaj ogłoszenie o pracy


Hellmann Worldwide Logistics "Partnerem roku 2011" Systemu Alliance Europe

Podczas siódmego spotkania Partnerów System Alliance Europe Partnership GbR, które odbyło się 24 maja 2012 r. w Barcelonie, Oliver Rüter, przewodniczący Komitetu Wykonawczego, oraz Uwe Meyer, dyrektor zarządzający System Alliance Europe Agency GmbH, nagrodzili najlepszych Partnerów sieci w pięciu różnych kategoriach.

 

 

Na podstawie miesięcznych statystyk ilościowych i jakościowych wyłoniono zwycięzców za rok 2011:

W kategorii „Innowacje” oceniano ilość i jakość zleceń odbioru przekazanych w 2011 r. za pomocą centralnej aplikacji sieciowej CargoCollect. Złotą nagrodę przyznano holenderskiemu partnerowi Wim Bosman z ‘s-Heerenberg.

 

W kategorii „Jakość”, którą podzielono w zależności od wielkości oddziału, nagrodzono dwie firmy: firmę Streck z miejscowości Möhlin w Szwajcarii oraz firmę Rhenus z czeskiej miejscowości Modřice.

 

Główną nagrodę w kategorii „Udoskonalenie roku”, przyznano niemieckiej firmie Rhenus z siedzibą w Hilden (Niemcy) za poprawę jakości oraz ilość przesyłek.

 

Tytułem „Partnera roku 2011” uhonorowano firmę Hellmann Worldwide Logistics za wysoki wynik liczby dostaw oraz „poziom wydajności osiąganych wyników”. Gala i wręczenie nagród odbyły się na katamaranie w barcelońskim porcie.

(źr. www.systemallianceeurope.net)

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.