Konto pracodawcy
Wizytówka pracodawcy
email Dorota Zysk
HR Manager
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy

Grupa TELS (Transeuropean Logistic Services Ltd.) jest międzynarodowym operatorem transportowo-spedycyjnym świadczącym usługi w zakresie transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego. W ciągu 18 lat pomyślnego rozwoju firma otworzyła swoje spółki w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Niemczech, Białorusi, Rosji i Ukrainie. W strukturze Grupy Spółek TELS funkcjonuje własna firma transportowa TELS TRANSPORT wyposażona w nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych oraz dostawczych spełniających normy ekologiczne EURO 4 i EURO 5 (ponad 300 pojazdów).


Ponad 900 wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie logistyki organizuje przewozy ładunków z dowolnego miejsca na świecie w najwyższych standardach jakości. Firma TELS jest pełnoprawnym członkiem najbardziej uznanej Międzynarodowej Federacji Zrzeszeń Spedytorów FIATA. Jakość usług jest potwierdzona certyfikatami ISO 9001:2015, 14001:2015 oraz SQAS.

TELS na polskim rynku obecny jest od 2006 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług międzynarodowej spedycji drogowej dla różnych branż, m.in.: spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, FMCG i innych. TELS Polska stawia na wysoką jakość oferowanych usług, nowoczesne i elastyczne rozwiązania oraz indywidualne podejście zarówno w relacjach z klientami, jak i z pracownikami.

Praca z nami

  Jasne zasady współpracy    
Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Zależy nam na szybkim wdrożeniu i rozwoju naszych pracowników. Nowozatrudnieni uzyskują wsparcie dzięki Programowi Szkoleń Adaptacyjnych oraz opiece doświadczonego kolegi podczas stawiania pierwszych kroków w nowej firmie.

  Jasny system wynagradzania, oceny i awansu
 Wdrożyliśmy w TELS zarządzanie kompetencjami, zarządzanie przez cele i kluczowe wskaźniki efektywności (KPI), co z jednej strony ułatwia kontrolę jakości naszej pracy, z drugiej pozwala na dokonywanie rzetelnej i sprawiedliwej oceny pracy pracowników i wynagradzanie ich zgodnie z jasnym i przejrzystym systemem motywacyjnym. O system corocznej oceny pracy oparty jest też system awansów. Doceniamy profesjonalizm i wyniki.
 
  Pakiet benefitów pozapłacowych
Wszystkim naszym pracownikom oferujemy duży wybór kawy i herbaty, możliwość indywidualnych godzin pracy, skrócony czas pracy w okresach „okołoświątecznych”.
W ramach należnej im comiesięcznej kwoty (której wysokość uzależniona jest od stażu pracy) mogą wybrać najbardziej dla nich korzystne świadczenia, np. karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie dojazdów do pracy, dofinansowanie do wakacji.

  Przyjazna atmosfera pracy
Każdy pracownik ma szansę wypowiedzieć się na temat warunków pracy – co roku przeprowadzane są badania opinii pracowników, których wyniki mają na celu dalsze usprawnienia i tworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnego miejsca pracy. Wiele firm chwali się przyjazną atmosferą pracy, ale my mamy na to dowody: w ostatnim badaniu ponad 80% pracowników bardzo dobrze oceniło ten aspekt pracy w TELS. Świętujemy urodziny, rocznice pracy i ważne wydarzenia w życiu naszych pracowników. Organizujemy imprezy integracyjne.

      

Nasz zespół
O sukcesach TELS decyduje kompetentny, zaangażowany i usatysfakcjonowany zespół pracowników, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie. Kompetencje, które cenimy i rozwijamy wśród naszych pracowników, to przede wszystkim:

praca zespołowa
nastawienie na rezultat
orientacja na klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

Nasi pracownicy to profesjonaliści w swoim zawodzie. Są kreatywni, a nasza niezbyt rozbudowana struktura powoduje, że ich opinie i pomysły trafiają bezpośrednio do osoby decyzyjnej, przez co mają bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju firmy. Jednocześnie są to młodzi, energiczni, otwarci ludzie, z dużym poczuciem humoru, co niewątpliwie ma ogromny wpływ na atmosferę panującą w TELS.

Julita, zastępca kierownika Działu Spedycji (Zachodnia Europa)

Przygodę z TELS Polska rozpoczęłam w 2014 roku jako asystent spedycji Działu Europy Zachodniej. Było to moje pierwsze zawodowe spotkanie z branżą TSL. Na początku przeszłam szereg szkoleń. Dzięki panującej w TELS Polska miłej atmosferze oraz pomocy specjalistów, z każdym dniem zdobywałam nowe doświadczenia i rozwijałam nowe umiejętności. Dzięki temu szybko awansowałam na stanowisko spedytora międzynarodowego, a od 2018 r. pełnię funkcję zastępcy kierownika działu. W firmie na każdym kroku widać pracę zespołową. W trudnych sytuacjach zawsze można liczyć na pomoc współpracowników i przełożonych. Firma inwestuje w rozwój pracownika zarówno poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

TELS Polska jest firmą, która docenia wysiłek włożony w pracę i daje możliwości nie tylko rozwoju, ale i awansu - czego jestem doskonałym przykładem.


Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę: www.telsgroup.pl lub znajdź nas na Facebook’u

Jeśli jesteś zainteresowany pracą lub praktykami w TELS wyślij swoje cv na adres: box4cv@telsgroup.pl
TELS Polska Sp. z o.o., ul. Kłopotowskiego 22, 03-717 Warszawa, tel. 22 517 90 32

 

 

Powrót do listy wizytówek
kobiety w logistyce
50 proc. kobiet w składzie nowego zarząd DB Cargo
Kobieca załoga w Emirates SkyCargo
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Projekt rozporządzenia KE dla transportu drogowego w czasach pandemii
Zwolnienia grupowe w dobie pandemii - kiedy pracownikom należą się odprawy?
Wyroby medyczne czyli zamieszanie z procentami
Tarcza antykryzsowa - pułapki kryterium przychodowego. Będzie strata, ale ZUS płac ...
Jak korzystać z tarczy antykryzysowej - koronawirus a transport
Osoby fizyczne mają złożyć PIT do 30 kwietnia, odroczenia płatności dla pracoda ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Rozwój transportu drogowego po koronawirusie
Jak wygląda handel po wybuchu pandemii?
Nadal nie zlikwidowano barier w rozwoju transportu intermodalnego – alarmuje NIK
Cena ropy naftowej… poniżej zera – co dalej?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
ID Logistics - dynamiczny I kwartał, wzrost sprzedaży o 9,6 proc.
Ponad 100 proc. więcej wydali kupujący na kwietniowych e-zakupach
11,3 mln ton przeładowanych w I kwartale 2020 w Porcie Gdańsk
CEVA Logistics dzięki robotyzacji zwiększa wydajność magazynów o 400%
Grupa Raben ponownie Marką Godną Zaufania
Agility realizuje kontrakty dla brytyjskiego Ministerstwa Obrony
GLS Poland rozpoczyna współpracę z BLIKIEM
Darmowa platforma Clicktrans dla transportu przesyłek pomocowych dla szpitali
Fracht FWO realizuje kolejne dostawy z Polski do USA dla elektrowni wiatrowych
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC