Dodaj ogłoszenie o pracy
Magdalena
Jamroziak
HR Manager
Kontakt
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy

Poznajmy się

Jesteśmy globalnym operatorem logistycznym, zapewniającym najwyższą jakość obsługi klientom na całym świecie. Obecnie działamy w blisko 400 lokalizacjach w 44 państwach i zatrudniamy blisko 31 tys. pracowników. Dachser powstał jednak jako firma rodzinna i do dziś, mimo międzynarodowego charakteru i rozmiarów grupy, nią pozostaje.

Dachser specjalizuje się w transporcie ładunków drobnicowych oraz usługach magazynowania i logistyce kontraktowej. Ofertę naszej firmy dopełniają rozwiązania korporacyjne dedykowane poszczególnym branżom. W ramach DACHSER DIY-Logistics od wielu lat działamy dla podmiotów z branży DIY (Do-It-Yourself), obsługując zarówno producentów, jak i sieci handlowe. Każdego dnia realizujemy dostawy na terenie całej Europy do 18 tys. marketów typu „dom i ogród”. Z kolei DACHSER Chem-Logistics to nasza oferta skierowana do przedsiębiorstw z branży chemiczno-kosmetycznej, którym zapewniamy także logistykę towarów niebezpiecznych. Nasza działalność nie ogranicza się do przewozów drogowych. Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu transportu lotniczego i morskiego w skali globalnej w ramach Dachser Air & Sea Logistics.

W Polsce, gdzie firma istnieje od 2006 r., koncentrujemy się przede wszystkim na obsłudze eksporterów. Przewozimy ich towary do państw całej Europy w ramach około 100 codziennych drogowych linii drobnicowych z dziewięciu krajowych oddziałów Dachser European Logistics. Dysponując jedną z najbardziej rozbudowanych sieci transportowych w Europie, jesteśmy w stanie realizować dostawy z Polski do Niemiec już w 24 godziny, do północnych Włoch w 48 godzin, a do Hiszpanii nawet w 72 godziny od nadania. Globalne transporty drogą lotniczą i morską obsługuje zaś nasze warszawskie biuro Air & Sea Logistics.

Do zespołu poszukujemy osób, które cechuje innowacyjne myślenie, samodzielność i inicjatywa w działaniu, by jak najlepiej spełniać potrzeby naszych klientów. Będąc firmą globalną cenimy otwartość na odmienne kultury i obyczaje oraz szacunek wobec innych..

Nasze wartości
Dachser jako firma zbudowana na rodzinnych wartościach od początku swej działalności przykłada dużą wagę do kultury organizacji. Wierzymy, że ludzie to nasz najcenniejszy kapitał i dzięki ich zaangażowaniu i innowacyjnemu myśleniu możemy osiągnąć wspólny sukces. Dokładamy więc wszelkich starań, by stwarzać stabilne środowisko pracy i dawać pracownikom możliwość działania w sposób niezależny, kreatywny i odpowiedzialny. 

Dachser nagradzanym pracodawcą

Nasze działania i zaangażowanie w kształtowanie jak najlepszych warunków pracy były wielokrotnie doceniane przez rynek, jak i samych pracowników. Potwierdzeniem są przyznane nagrody, m.in. „Firma Dobrze Widziana”, którą otrzymaliśmy kolejny już rok z rzędu. Powodem do dumy jest również  dwukrotne wyróżnienie nas tytułem „Inwestor w Kapitał Ludzki”, który został nam przyznany na podstawie zewnętrznego badania opinii przeprowadzonego wśród pracowników.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

⇒ tworzymy przyjazne środowisko pracy i rodzinną atmosferę
⇒ nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
⇒ oferujemy szeroki pakiet świadczeń socjalnych, obejmujący m.in. ubezpieczenie zdrowotne, pakiet sportowo-rekreacyjny, dopłaty do posiłków
⇒ udzielamy dodatkowych dni pełnopłatnego urlopu w wymiarze uzależnionym od stażu pracy
⇒ finansujemy w całości wpłaty na Pracowniczy Program Emerytalny
⇒ umożliwiamy naukę języków obcych w formie kursów on-line
⇒ angażujemy się w akcje pracownicze, np. „2 godziny dla rodziny”
⇒ jesteśmy zespołem - lubimy wspólnie spędzać czas na piknikach, spotkaniach, czy biorąc udział w biegach charytatywnych


Dołącz do globalnej rodziny Dachser

Aplikuj już dziś!

http://www.dachser.pl