Konto pracodawcy
Wizytówka pracodawcy
email Jarosław Skupiński
HR Specialist
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy

O Firmie

Grupa Raben to ponad 80 lat doświadczenia w branży logistycznej w Europie. Ofertę dotyczącą magazynowania i transportu kieruje do małych, średnich i dużych firm. W Polsce działa już od ponad 20 lat. W skład Grupy Raben wchodzą marki: Raben oraz Fresh Logistics.

Do zespołu szukamy osób otwartych na innowacje, niebojących się wyzwań. Wierzymy, że największą siłą i źródłem sukcesów firmy są nasi Pracownicy. Profesjonalizm, zaangażowanie i dynamizm w połączeniu z wartościami, jakie reprezentuje Grupa, powoduje, że jesteśmy idealnym partnerem nie tylko dla naszych Klientów, ale i dla Ciebie!

Dbamy o rozwój – nie tylko naszych Pracowników, ale i prowadzonego biznesu. W 2011 roku, powiększyliśmy w znaczący sposób zakres prowadzonej działalności. Obecnie Grupa dysponuje ponad 1 000 000 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej na terenie 10. krajów Starego Kontynentu. Nasze oddziały znajdują się w Czechach, Estonii, Holandii, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, Ukrainie oraz w Niemczech, Polsce i na Słowacji.

Potwierdzeniem właściwego kierunku działań Grupy Raben było nagrodzenie w 2012 roku prezesa Grupy Raben tytułem Przedsiębiorca Roku w konkursie zorganizowanym  przez  Ernst & Young oraz przyznanie nagrody Grupie Raben w kategorii „Usługi”. „Jestem niezmiernie dumny i bardzo się cieszę z otrzymania nagrody Przedsiębiorca Roku. Oznacza to, że nasza firma, management i Pracownicy rozwijają się we właściwym kierunku i realizują w praktyce nasze wartości i strategię” - skomentował zwycięzca konkursu Ewald Raben.

KOGO ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY?

Motorem działania, który prowadzi naszą Grupę do sukcesu są ludzie. Dlatego jeśli jesteś gotowy na pracę w naszej Grupie, chcemy, abyś dołączył do nas i wspólnie z nami osiągał sukces. Wiemy, że wiedza, doświadczenie czy znajomość branży, w  której się pracuje, to nie wszystko. Liczy się także otwartość na nowe doświadczenia, dążenie do doskonałości i pomysły, które pobudzają nas do ulepszania naszych procesów.

Rozpocznij swoją przygodę w naszej Grupie

Co roku zapraszamy studentów kształcących się w szkołach o profilu logistycznym i nie tylko, do odbycia praktyk w naszej Grupie. U praktykantów poszukujemy otwartości na nowe informację, zapału do pracy i ciekawości. W zamian dzielimy się naszą wiedzą, narzędziami i doświadczeniem płynącym z ponad dwudziestoletniej obecności firmy na polskim rynku. Sam możesz wybrać obszar, w którym chcesz zdobywać pierwsze szlify zawodowe. Do zaproponowania mamy ciekawe programy praktyk.

Jeśli sprawdzisz się jako Praktykant, masz szansę na staż lub udział w rekrutacji i rozpoczęcie swojej kariery w Grupie Raben np. jako: Specjalista ds. Obsługi Klienta, Dyspozytor, Mechanik lub Spedytor.

Podziel się z nami swoim doświadczeniem

Pracowników, z którymi chcemy budować siłę Grupy Raben, poszukujemy również wśród specjalistów, którzy świetnie znają procesy transportowe i logistyczne. Doceniamy ich profesjonalizm w działaniu. Jeśli czerpiesz satysfakcję z budowania owocnej współpracy z Klientami, chcesz podnosić swoje kwalifikacje i nie boisz się przedstawiać swoich pomysłów, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych rekrutacjach. 

Zaproponuj nam swoje rozwiązania

Abyśmy mogli osiągać pozycję lidera, stawiamy sobie ciągle nowe wyzwania. Dlatego ważnymi w naszej organizacji są menadżerowie, którzy wskazują drogą do ich realizacji. Jeśli jesteś osobą, która potrafi wytyczać cele i zarządzać procesem przekładając swoje doświadczenie i wiedzę na konkretne działania, prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne. Chętnie przeczytamy każde CV i w ramach możliwości umówimy się na spotkanie.

 

Powrót do listy wizytówek
Najnowsze oferty pracy
Dodano: 2019.09.30
Logistyka, małopolskie
Koordynator Operacji Magazynowych
Szczegóły
Dodano: 2019.09.30
Logistyka, cała Polska
Pracownik Magazynowy
Szczegóły
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Czy można kontrolować kierowcę w czasie odpoczynku?
Doba kierowcy - co to jest i jak ją definiować?
Dokumenty kierowcy a odpowiedzialność
Zawieszona akcyza – jak z niej skorzystać?
Jak uniknąć kary za SENT?
Regularne tygodniowe odpoczynki poza kabiną auta to kłopot dla kierowców
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Perspektywy rozwoju transportu drogowego a nowoczesne technologie
Polska Strefa Inwestycji – wady i zalety - pierwsze podsumowania
Co dla europejskiego e-commerce oznaczałby Brexit bez umowy?
Polacy, decydujący się na powrót do kraju z emigracji, mogą liczyć na dobrą pracę
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Volvo Polska z nagrodą ONZ
DB Schenker wdraża cyfrową platformę bookingową
Poczta Polska otworzyła kolejną sortownię - w Białymstoku
IVECO powołało nowego prezesa marki
PEKAES uruchomił terminal w Opolu
DHL wdraża nowy system zapewniający pełną przejrzystość łańcucha dostaw
Rohlig Suus Logistics otwiera nowy oddział w Kielcach
Polak wicemistrzem OPTIFUEL CHALLENGE 2019!
Agility zainwestowało 18 mln USD w technologie ekologiczne dla łańcuchów dostaw
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC