Dodaj ogłoszenie o pracy


UPS finalizuje przejęcie Grupy Bomi

UPS ogłosił zakończenie procesu przejęcia firmy Bomi Group, międzynarodowego dostawcy usług logistycznych dla sektora medycznego. Dzięki transakcji, sieć UPS Healthcare w Europie i Ameryce Łacińskiej powiększy się o dodatkowe obiekty umożliwiające kontrolę temperatury, zlokalizowane w 14 krajach, a do zespołu dołączy 3000 wysoko wykwalifikowanych pracowników Grupy Bomi.

Firma Bomi Group będzie funkcjonować pod nową nazwą - UPS Company, a dotychczasowy Prezes włoskiej firmy Marco Ruini dołączy do zespołu kierowniczego w UPS Healthcare. Klienci zyskają natomiast dostęp do dodatkowych 216 obiektów o łącznej powierzchni dystrybucyjnej 1,4 mln metrów kwadratowych, zgodnej z cGMP i GDP, zlokalizowanej w 37 krajach i terytoriach.

- UPS Healthcare, razem z Marco Ruini i zespołem Bomi, zaoferuje swoim klientom z Europy i Ameryki Łacińskiej jeszcze bardziej zaawansowane i globalnie zintegrowane rozwiązania - powiedziała Kate Gutmann, wiceprezes wykonawcza (EVP) i prezes ds. rozwiązań dla sektora medycznego i łańcucha dostaw w UPS. - Wzmocniliśmy nasz zespół, zyskaliśmy nowe pojazdy i zaawansowane obiekty, które pozwolą nam rozszerzyć paneuropejską sieć łańcucha chłodniczego i zapewnić naszym klientom z sektora medycznego rozwiązania logistyczne nowej generacji.

Zespół UPS Healthcare opracował szczegółowy plan transformacji, aby wspierać ciągły rozwój firmy, bez zakłóceń w zakresie obsługi klientów w Europie i Ameryce Łacińskiej.

- Grupa Bomi wnosi do naszej sieci nowe możliwości. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy mogli zaoferować naszym klientom w Europie i Ameryce Łacińskiej nowe usługi i synergie – powiedział Prezes UPS Healthcare Wes Wheeler. - Nasz plan transformacji uwzględnia systematyczne wprowadzanie nowych, zintegrowanych usług na rynek.

(źr. UPS)

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.