Konto pracodawcy


Forpatients – CEVA wdraża nowe usługi dla branży medycznej i pacjentów

CEVA Logistics wzmacnia ofertę dla branży medycznej i farmaceutycznej. 7 kwietnia, podczas Światowego Dnia Zdrowia, CEVA ogłosiła uruchomienie nowych usług, które mają wspierać procesy leczenia pacjentów poprzez dostęp do szerokiego zakresu usług logistycznych dla branży healthcare.

Nowe obszar usług pod nazwą CEVA FORPATIENTS, oferuje firmom medycznym i farmaceutycznym kompleksowe rozwiązania logistyczne, które stawiają pacjenta w centrum łańcucha dostaw. W ramach pakietu rozwiązań firma w drugim kwartale 2021 roku wprowadzi też nową ofertę dedykowaną obsłudze produktów wrażliwych na temperaturę.

Pakiet Forpatients obejmuje rozwiązania dedykowane obsłudze: produktów wrażliwych na temperaturę, farmacji i biofarmacji, urządzeń medycznych, zdrowia pacjentów, opieki szpitalnej i domowej, a także usług diagnostycznych i laboratoryjnych. Scentralizowanie globalnej oferty firmy pod wspólną marką ma zapewniać klientom szybki dostęp do informacji na temat zakresu usług CEVA Logistics. Firma rozpoczyna też kampanię informacyjną oraz w mediach społecznościowych, która ma pokazać, w jaki sposób rozwiązania logistyczne wspierają powszechne procedury medyczne i potrzeby opieki zdrowotnej.
Mając na uwadze dobro pacjentów, rozwiązania CEVA w zakresie obsługi branży healthcare spełniają wymogi dotyczące jakości, prywatności i zgodności ze standardami GxP i GDP oraz krajowymi i międzynarodowymi regulacjami prawnymi. Firma zapewnia kompleksowe zarządzanie tymi obszarami, od odbioru do dostawy.

Nowe rozwiązanie CEVA Logistics wymaga zainwestowania na całym świecie w obiekty z kontrolowaną temperaturą. Przy wsparciu firmy macierzystej, grupy CMA CGM, CEVA zobowiązała się do uruchomienia sieci ponad 40 lokalizacji frachtu lotniczego do końca 2021 roku. Niektóre z nich będą oferować również inne usługi, takie jak wsparcie logistyki kontraktowej. Nowe bazy pozwolą nie tylko obsługiwać główne centra medyczne na rynkach regionalnych, ale także usprawnić logistycznie ponad 1450 szlaków handlowych w branży medycznej na całym świecie. Dzięki globalnej sieci, CEVA będzie mogła obsługiwać szeroki zakres przesyłek w połączeniu ze swoimi rozwiązaniami w zakresie opakowań wrażliwych na temperaturę, w tym opakowań aktywnych i pasywnych, a także rozwiązań dla towarów o niestandardowych wymiarach.
Na rynkach medycznym i farmaceutycznym CEVA obsługuje już ponad 500 firm z branży healthcare i life science, zarządzając na świecie ponad 50 operacjami z zakresu logistyki kontraktowej oraz 20 z 30 największych łańcuchów dostaw urządzeń medycznych.

- Nasi klienci są dostawcami szczepionek, urządzeń medycznych, leków i innych produktów wsparcia, z których korzystają pacjenci na całym świecie. Na przykład chorzy na cukrzycę nie powinni martwić się o niezawodność łańcucha dostaw insuliny. W CEVA rozwijamy rozwiązania dedykowane obsłudze produktów wrażliwych na temperaturę, tak aby być pewnym, że bez względu na wyzwania logistyczne, potrzeby pacjentów będą zaspokojone. To właśnie pacjent stoi w centrum wszystkich naszych działań - powiedział Niels Van Namen, Executive Vice President CEVA Global Healthcare Sector.

(źr. CEVA Logistics)

 

kobiety w logistyce
Rusza program mentoringowy dla liderek i liderów z branży morsko-logistycznej!
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń kierowców zatrzęsą rynkiem transportowym?
Skocz po whisky - czyli o czym wiedziec powinien importer alkoholi?
Czy zawodowy kierowca może wyruszyć w trasę ze swoim pupilem?
Czas pracy w porze nocnej i kary za przekroczenie 10 godzin
Podsumowanie kontroli PIP 2020 w transporcie i zapowiedź kolejnych!
Wysyłasz darmowe towary na fakturze proforma poza UE? To musisz zapłacić VAT!
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Bez zmiany polskiego prawa koszty przewoźników zwiększą się nawet o 100%!?
Będzie rewizja Pakietu Mobilności. Ma negatywny wpływ na środowisko?!
Dachser o rozbieżnościach między podażą a popytem w transporcie morskim
Polska wykorzystuje swój potencjał na Nowym Jedwabnym Szlaku? – raport Rohlig Suus Logistics
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
DKV rozszerza sieć stacji w Rosji, Danii i Czechach
CTL Logistics wdrożył system do zarządzania biznesem - RailSoft
CEVA uruchamia nowe usługi air cargo
PKS Gdańsk-Oliwa odnawia flotę
15 lat Dachser w Polsce
MediaMarktSaturn uruchomił nowe centrum dystrybucji w Polsce
Firmy kurierskie napędzają popyt na powierzchnie magazynowe
21. Oddział PEKAES w Kaliszu rozpoczął prace
Wyścig z czasem – Hillebrand dostarczył w ciągu kilku dni 160 ton wina i 940 mln ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC