Konto pracodawcy


CHEP Polska z tytułem Top Employer

CHEP Polska już po raz trzeci otrzymał certyfikat „Top Employer” – przyznawany co roku pracodawcom zachowującym najwyższe standardy w zakresie organizacji pracy i zarządzania zasobami ludzkimi. Tytuł „Top Employer 2020” przyznaje Top Employers Institute (TEI), międzynarodowy instytut zaangażowany w doskonalenie procesów HR.

Wskaźniki efektywności firmy, uzyskane w wyniku niezależnego audytu zewnętrznego, są porównywane ze standardami międzynarodowymi. Dzięki analizie możliwości oferowanych pracownikom w dziesięciu obszarach – takich jak: strategia zarządzania talentami i pozyskiwanie ich, przygotowanie miejsc pracy, szkolenia i rozwój, zarządzanie karierą i zmianami na stanowiskach, wynagrodzenie i benefity oraz kultura organizacyjna – program ten pozwala wyłonić najlepszych pracodawców na świecie.

Wraz z polskim oddziałem wyróżnienia „Top Employer 2020” otrzymały również spółki CHEP w Belgii, Francji, Niemczech, Irlandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. - Wyróżnienie certyfikatem Top Employer jest dla nas niezwykle ważne w kontekście całego obszaru działań firmy CHEP w Europie. Potwierdza ono wysoki poziom praktyk HR, wdrażanych każdego roku, oraz skuteczność projektów mających wspierać naszych pracowników. Świadczy również o wysokiej jakości pakietu HR, z którego korzystają pracownicy CHEP. Przekłada się to na poziom obsługi i w efekcie – na wyższy poziom zadowolenia naszych klientów – powiedział Piers Hollier, Vice President, Human Resources w CHEP Europe.

W minionym roku firma CHEP podniosła swoje standardy w dziedzinie integracji i różnorodności, co potwierdza fakt, że już 38,9 proc. stanowisk w kadrze zarządzającej CHEP w Europie zajmują kobiety. Firma dołączyła też do inicjatywy LEAD Europe Network (skupionej na zapewnianiu większego zróżnicowania na stanowiskach kierowniczych), w celu promowania równości płci i integracji europejskiej w sektorze handlu detalicznego i towarów konsumpcyjnych. W swoich strukturach CHEP utworzył również firmową sieć LGBTIQ+.
- Różnorodność postrzegamy jako nasz mocny atut, który ma fundamentalne znaczenie, bo dzięki niej otrzymujemy wyjątkową mieszankę talentów, kreatywności oraz możliwości, jakie daje to połączenie. Tworzymy przestrzeń, w której każdy może zachować autentyczność i wykorzystywać własne, unikalne umiejętności, doświadczenie i możliwości. W ten sposób tworzymy lepsze miejsce pracy dla naszych pracowników – powiedział Thomas Allmark, Director, Inclusion and Diversity, CHEP EMEA.

Informacje o Top Employers Institute
Top Employers Institute (TEI), z siedzibą w Holandii, jest organizacją nagradzającą firmy za szczególne osiągnięcia w stwarzaniu przyjaznych warunków pracy oraz możliwości rozwoju pracowników. Realizuje rozległe badania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, obejmujące strategię HR i zarządzanie talentami, wdrażanie nowych praktyk, monitoring i raportowanie, rozwój liderów, planowanie kariery i zarządzanie zmianami na stanowiskach.

(źr. CHEP Polska)

kobiety w logistyce
Kobieca załoga w Emirates SkyCargo
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Osoby fizyczne mają złożyć PIT do 30 kwietnia, odroczenia płatności dla pracoda ...
Koronawirus - KE opublikowała wytyczne dla transportu
Koronawirus: Jakie wyzwania stoją przed pracownikami?
Holandia wprowadza obowiązek zgłaszania pracowników delegowanych w kabotażu
Duńska płaca minimalna obejmie transport kombinowany i kabotaż
Eksport alkoholi do Rosji - Hillebrand o wymogach i znalezieniu kontrahenta
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Koronawirus wymusi uregulowanie prawne pracy zdalnej?
Czy Covid-19 wpływa na sektor nieruchomości przemysłowo - logistycznych?
Spadki cen ropy naftowej – czy paliwo na stacjach będzie tańsze?
Wpływ koronawirusa na e-commerce
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Emirates zawiesiły większość lotów pasażerskich, połączenia cargo bez zmian
Dachser rozszerza most powietrzny do Chin
CEVA Logistics wyczarterowała 86 frachtowców aby wesprzeć łańcuchy dostaw
Lublin w czołówce miast CEE
Grupa Fracht uruchamia regularne loty cargo na trasie Europa - USA
GEFCO Polska uruchamia regularne przewozy do Maroka
Omega Pilzno zwiększa flotę o 50 nowych ciągników siodłowych
MLP Group wypracowało blisko 130 mln zł zysku netto
Rossmann otwiera magazyn dystrybucyjny w Panattoni Park Warsaw South Janki
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC