Dodaj ogłoszenie o pracy


Dołącz do Pomorskiej Gali Transportowej!

Po latach przerwy, spowodowanych okresem pandemii oraz działań wojennych za wschodnią granicą, Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych (PSPD) wraca z organizacją imprez integrujących środowisko przewoźników drogowych i logistyków.

17 listopada odbędzie się Pomorska Gala Transportowa, na którą Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych zaprasza nie tylko przedstawicieli branży TSL ale też dostawców usług i produktów dla transportu i logistyki.

Przygotowano 15 stanowisk wystawienniczych dla firm, które chcą się zaprezentować – swoje usługi lub produkty, a przed hotelem stanowiska do zaprezentowania pojazdów.

W tym roku Gala PSPD odbędzie się w hotelu Mercure w Gdyni, gdzie organizator zapewnia elegancką kolację, dobrą muzykę, konkursy i zabawę, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z wieloma przewoźnikami w miłej i swobodnej atmosferze.

Gala z pewnością jest też dobrą okazją do nawiązania relacji biznesowych i porozmawiania o tym co dzieje się w branży.

Portal Pracujwlogistyce.pl został patronem medialnym wydarzenia.

Szczegóły dotyczące możliwości udziału i kontakt do organizatorów można znaleźć na stronie: http://www.pspdgdynia.pl/serwis/gala-transportowa.php 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.