Konto pracodawcy


CEVA Logistics z tytułem Lidera w Magicznym Kwadrancie Gartnera 2021

CEVA Logistics po raz pierwszy dołączyła do Liderów Magicznego Kwadrantu Gartnera 2021 logistyki 3PL, opublikowanego w najnowszym raporcie międzynarodowej firmy badawczo--doradczej Gartner „Magic Quadrant for Third-Party Logistics, Worldwide" *. Przez ostatnich 8 lat CEVA klasyfikowana była jako Challenger.

W opracowanym przez firmę Gartner raporcie ocena globalnych dostawców usług logistycznych dokonywana jest na podstawie „kompletności wizji i zdolności do jej realizacji". W zależności od uzyskanych wyników, firmy umieszczane są w jednym z czterech kwadrantów i nadawany jest im status: Leaders (Liderzy), Visionaries (Wizjonerzy), Challengers (Pretendenci) oraz Niche Players (Gracze Niszowi). Według Gartnera, Liderami są te firmy, które realizują swoje wizje i są dobrze przygotowane na przyszłość.

CEVA Logistics znalazła się w gronie 17 globalnych firm wyróżnionych w najnowszym raporcie Gartnera, a zarazem jest jedną z siedmiu, które umieszczono w kwadrancie Liderów. Zdaniem analityków Gartnera „Liderzy dobrze wypadają w wysoko cenionych kryteriach tj. zdolność do realizacji i kompletność wizji. To oznacza, że wiodący dostawcy mają rozbudowaną ofertę usług i infrastrukturę, dostępną na całym świecie. Rozumieją rynek, trendy oraz potrzeby klientów i wiedzą jak przełożyć je na wdrażanie oferty usług, specjalizując się w obsłudze wielu branż”.

„Są znakomici w realizacji usług logistycznych we wszystkich sektorach, prowadzą bardzo profesjonalny i kompleksowy biznes. Liderzy mają też dobrze opracowane strategie i modele biznesowe, które pozwalają im na ciągłe rozszerzanie potencjału, zasięgu i specjalizacji branżowej, doskonale radzą sobie także z oferowaniem usług dla różnych segmentów klientów. Inwestują w innowacyjne mechanizmy i możliwości, tak aby rozwijać sztukę logistyki w branży. Liderzy cieszą się zaufaniem największych światowych korporacji, pomagając im w realizacji globalnych łańcuchów dostaw”.

- W ciągu ostatnich kilku lat CEVA Logistics z powodzeniem rozszerzała działalność na rynkach rozwijających się, zwłaszcza dzięki strategicznym przejęciom w Afryce. Usprawniliśmy wiele wewnętrznych procesów: operacyjnych, technologicznych i rozwoju produktu. Wierzymy, że to właśnie te czynniki przyczyniły się do sukcesu i osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku, naszym zdaniem pozycja „Lidera" potwierdza, że plany, które konsekwentnie realizujemy, są ukierunkowane na jeszcze lepszą obsługę klientów - powiedział Guillaume Col, dyrektor operacyjny CEVA Logistics.

Firma Gartner nie popiera żadnego sprzedawcy, produktu ani usługi przedstawionych w swoich publikacjach badawczych i nie doradza użytkownikom technologii, aby wybierali tylko te firmy, którzy mają najwyższe oceny lub inne oznaczenia. Publikacje badawcze Gartner wyrażają opinie firmy badawczej Gartner i nie powinny być interpretowane jako stwierdzenie faktów. Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyrażonych lub domniemanych, w odniesieniu do tych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

(źr. CEVA)

kobiety w logistyce
Marta Ludwiczak dyrektorem finansowym GLS Poland
Kobiety w logistyce wiedzą czego chcą! Jak odnajdują się na rynku pracy w czasie pandemii?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Przewozy SENT w dobie e-TOLL – nawet 10 tys. zł kary za niedopełnienie formalnoś ...
L4 tuż przed odejściem z pracy - jakie konsekwencje może tworzyć?
Jak są konsekwencje odwołania pracownika z urlopu?
90 proc. kierowców pracuje w nadgodzinach - dlaczego firmy nie wypłacają nadgodzin ...
Jak stosować uproszczenia w procedurze TIR w Unii Europejskiej?
Ryczałt i podatki według Polskiego Ładu – dla kogo obniżki, a dla kogo wzrost?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Ponad 2 mln Polaków otrzymuje minimalne wynagrodzenie. Kolejna podwyżka w 2022 r.
Wakacje 2021: blisko 30 proc. pracowników nieobecna w domu podczas „L4”
Po co właściwie ta właściwość?
Proponowane zmiany w ustawie o czasie pracy kierowców zwiększą koszty o 35 proc.
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
GXO wdraża kolejne narzędzia w procesach automatyzacyjnych centra logistyczne
Badanie dna Bałtyku w ramach inwestycji Harmony Link zakończone
Grupa Raben przejmuje Luible Logistik w Niemczech
InPost wygenerował za pierwsze półrocze 1,65 mld zł przychodów i wzrost o 54%
Amazon podsumowuje rozwój działalności w Polsce – 23 tys. miejsc pracy i 12 mld ...
Grupa INELO finalizuje akwizycje CVS Mobile
Accolade zainwestuje 50 mln euro w parki logistyczne w Koszalinie i Elblągu
DHL Express wprowadza pierwszy elektryczny rower towarowy
ID Logistics podsumowuje I półrocze - dynamiczny rozwój i wzrost przychodów o 15 ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC