Dodaj ogłoszenie o pracy


Zapraszamy do udziału w nowych programach i warsztatach!

RUSZAJĄ ZAPISY NA WIOSENNE PROGRAMY ROZWOJOWE

Akademii Forum Kobiet w Logistyce!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYJĄTKOWYCH WARSZTATACH!

Moje osobiste Kintsugi! Warsztaty rozwojowe z dr Dorotą Raben!

Jak osiągać własne cele poprzez podejmowanie właściwych decyzji na bazie życiowych doświadczeń.

Warsztaty jednodniowe, spotkania odbędą się w 5 lokalizacjach w różnych terminach: Gdańsk – 19.02.2024 r.; Warszawa – 27.02.2024 r.; Poznań – 05.03.2024 r.; Wrocław – 12.03.2024 r.; Katowice – 19.03.2024 r.

Do udziału zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli branży logistycznej. Oferujemy unikatową wiedzę i doświadczenie jednego z najlepszych ekspertów w zakresie logistyki, przywództwa i zarządzania.

Sprawdź szczegóły i wybierz lokalizację, zarezerwuj sobie miejsce udziału już dzisiaj!


Warsztat z wystąpień publicznych w języku angielskim - I can speak as aloud as I want. Public performance without mystery.

W terminie: 28.02 – 18.03.2024 r., tryb mieszany: online / stacjonarny

Celem tego kursu jest rozwinięcie umiejętności i wypracowanie własnych technik prezentacji oraz zrozumienie czynników, które wpływają na efektywne i bezstresowe wyrażanie się w języku angielskim podczas wystąpień na konferencjach, zebraniach, na szkoleniach, itp.
Warsztat prowadzi Agnieszka Moroń, uwzględniając specyfikę branży logistycznej!

Poznaj szczegóły i zgłoś swój udział najpóźniej do 16 lutego!


SZKOŁA PRZEMAWIANIA DLA KOBIET W BIZNESIE! Wejdź na poziom TEDx! 

Warsztaty z Ewą Turek z TEDx Women! W terminie 09.03 – 07.04.2024 r. (tryb stacjonarny, 3 zjazdy, Warszawa)

To kurs dla liderek, menedżerek i wszystkich tych pań, które chcą doskonalić sztukę wystąpień publicznych aby wyróżnić się w świecie biznesu.

Sprawdź szczegóły! Zgłoś swój udział już dzisiaj!


OD SYNDROMU OSZUSTA DO SPEŁNIONEJ LIDERKI

Warsztat w terminie 24.02 – 25.02.2024 r., tryb stacjonarny, Warszawa

Bagatelizowanie SO to wysokie koszty osobiste, jak i straty dla firmy. Dowiedz się jak wyjść z tego stanu, abyś mogła cieszyć się ze swoich sukcesów i w pełni je wykorzystywać!

Zapisy do 15 lutego! Poznaj szczegóły!


Mocny lider na trudne czasy! Warsztat budowania odporności psychicznej liderów i menedżerów! 

Edycja II w terminie 14.03 - 16.06.2024 r.

To wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju warsztat budowania odporności psychicznej kadry menedżerskiej. Składa się z 3 części, które obejmują testy psychologiczne oraz indywidualną ich interpretację, w tym indywidualne sesje coachingowe z psychologiem, do tego warsztat w terenie.
Autorkami warsztatu i prowadzącymi są psycholożki wojskowe: Katarzyna Twardowska oraz Magdalena Sobczak.

Termin zgłoszenia do 29 lutego, ale zarezerwuj sobie miejsce już dzisiaj! Zobacz szczegóły!


 

NIE ZWLEKAJ ZE ZGŁOSZENIEM, TO KAMERALNE WARSZTATY!

ZGŁOSĆ SWÓJ UDZIAŁ JUŻ DZISIAJ!

https://kobietywlogistyce.pl/akademia-fkl/

 

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.