Konto pracodawcy


C.H. Robinson Polska po raz trzeci uhonorowany tytułem Top Employer

Firma C.H. Robinson została uhonorowana tytułem Top Employer. To trzeci rok z rzędu, w którym Instytut Top Employers przyznał polskiemu oddziałowi spółki to wyróżnienie.

Tegoroczne wyróżnienie Top Employer dla C.H. Robinson pokazuje, że firma świetnie poradziła sobie w trudnym czasie pandemii, kontynuując swoje zaangażowanie w zapewnienie pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym mogą się rozwijać. - Nasi pracownicy są fundamentem i największym kapitałem firmy. Odgrywają kluczową rolę w sukcesach, które odnosimy razem jako C.H. Robinson. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić im odpowiednie środowisko pracy i możliwości rozwoju, na jakie zasługują. – mówi Arkadiusz Glinka, dyrektor ds. Zarządzania produktem w C.H. Robinson Europe.

Organizacje wyróżnione tytułem Top Employer odznaczają się takimi praktykami zarządzania zasobami ludzkimi, w których pracownicy stoją na pierwszym miejscu. Działania firm w tym obszarze oceniane są na podstawie pogłębionej ankiety, która obejmuje ponad 100 pytań z 600 zagadnień z zakresu pozyskiwania i rozwoju talentów.
- Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego tytułu Top Employer, zwłaszcza, że otrzymaliśmy go trzeci raz z rzędu. To nagroda za wieloletnie zaangażowanie w działania na rzecz pracowników, ale w tym roku ma ona dla nas szczególne znaczenie. W 2020 roku, który przebiegł pod znakiem pandemii, wiele firm – w tym również nasza – musiało szybko przystosować się do nowej sytuacji. W tym czasie priorytetowo traktowaliśmy zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ale dbaliśmy także o kwestie ich rozwoju zawodowego. Tytuł Top Employer jest dla nas motywacją, aby dalej, każdego dnia, wspierać naszych pracowników, ich talenty i rozwój. – dodaje Arkadiusz Glinka.

C.H. Robinson to firma świadcząca globalne usługi związane z transportem towarów, logistyką oraz outsourcingiem, zapewnia zaopatrzenie w świeże produkty oraz dostarcza zaawansowane rozwiązania informatyczne. C.H. Robinson działa poprzez ponad 280 biur na świecie, w tym 13 w Polsce. Swoim pracownikom zapewnia autorskie programy wdrożeniowe i rozwojowe, takie jak m.in. JumpStart, Win by Design i Leadership Development Program, a także szereg korzyści dodatkowych jak np. finansowanie studiów podyplomowych. W ostatnich latach firma aktywnie wspiera również rozwój młodych talentów poprzez program ambasadorski Talent Navigator, w ramach którego studenci mogą uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w zakresie logistyki.

Top Employers Institute działa od ponad 25 lat i w tym czasie certyfikował ponad 1600 firm w 119 krajach. Za pomocą globalnego badania organizacja analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w 10 obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura firmy.

(źr. C.H. Robinson)

kobiety w logistyce
Kolej coraz bardziej kobieca
Kobiety w logistyce wiedzą czego chcą! Jak odnajdują się na rynku pracy w czasie pandemii?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Czas pracy w porze nocnej i kary za przekroczenie 10 godzin
Podsumowanie kontroli PIP 2020 w transporcie i zapowiedź kolejnych!
Wysyłasz darmowe towary na fakturze proforma poza UE? To musisz zapłacić VAT!
Brexit – przewoźniku o czym wiedzieć powinieneś?
Karta drogowa – relikt przeszłości czy konieczny dokument?
Kary za nacisk do 11,5 tony mogą być nielegalne!?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Będzie rewizja Pakietu Mobilności. Ma negatywny wpływ na środowisko?!
Dachser o rozbieżnościach między podażą a popytem w transporcie morskim
Polska wykorzystuje swój potencjał na Nowym Jedwabnym Szlaku? – raport Rohlig Suus Logistics
Brexit w transporcie: sytuacja się normuje?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Z okazji 90-lecia Raben zaprasza w ekologiczną podróż po Europie
Nie tak źle na rynku przewozów intermodalnych!?
ID Logistics podsumowało wyniki za rok 2020
Grupa CCC wzmacnia zarządzanie łańcuchem dostaw
Renault Trucks podało wyniki sprzedaży za 2020 r.
Grupa Fracht rozpoczyna działalność w Meksyku i Indiach
MLP Group osiągnęło w 2020 r. ponad 170 mln zł zysku
Kuehne+Nagel i Danone przedłużają współpracę w Polsce
Kosmiczna dostawa Hillebrand - wino w nowej przestrzeni i rzeczywistości?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC