Konto pracodawcy


Trans.eu ogłasza nowe produkty i wielkie plany ekspansji

- Wprowadzamy zupełnie nowe rozwiązania, które na stałe zmienią globalną branżę transportową. Jesteśmy absolutnie gotowi żeby w pełni opanować rynki zagraniczne – taką deklarację złożył współzałożyciel Trans.eu, Piotr Hunker, przedstawiając plany rozwoju i znacznego powiększenia zespołu w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Trans.eu to giełda transportowa działająca na rynku od 18 lat, konsekwentnie wprowadzając cyfrowe rozwiązania umacnia swoją silną pozycję w Europie Wschodniej. Dziennie z platformy Trans.eu korzysta ponad 70 tys. osób, które realizują blisko pół miliona transakcji w skali miesiąca.
Teraz – w odpowiedzi na trudną sytuację na rynku transportowym – firma zamierza znacząco zwiększyć swoją obecność na międzynarodowych rynkach. Jej współzałożyciel i Company Leader – Piotr Hunker – przedstawił właśnie plany ekspansji.

- Już teraz dostarczamy przełomowe rozwiązania digital dla sektora TSL, optymalizując łańcuch dostaw i łącząc producentów, przewoźników i spedytorów. Stoimy jednak przed szansą, by stać się globalnym liderem w świecie Logistyki 4.0. Kończymy pracę nad platformą, która nie tylko pomoże obsłużyć lawinowo rosnący popyt na usługi transportowe, ale całkowicie zrewolucjonizuje tę branżę. Dziękuję Wam, bo każdy z Was jest współtwórcą tego rozwiązania – powiedział.

W ostatnich miesiącach zainteresowanie usługami w sektorze TSL znacząco wzrosło. Wszystko wskazuje na to, że dobra koniunktura utrzyma się jeszcze długo, m.in. przez zbliżający się okres przedświąteczny. Trans.eu przygotowuje się do międzynarodowej ekspansji nie tylko poprzez tworzenie nowych produktów, ale też powiększenie załogi.
Obecnie firma prowadzi rekrutację na blisko 50 stanowisk na różnych szczeblach. - Zależy nam, żeby wszyscy nasi pracownicy byli zgraną drużyną i mieli poczucie, że wspólnie robimy coś wielkiego. Tylko w ten sposób będziemy mogli zrealizować tak ambitne zadania, jakie stawia przed nami współczesna logistyka. Takie coroczne, strategiczne spotkania jak nasz Keynote są świetną okazją do dyskusji, integracji i po prostu dobrej zabawy. Pod tym względem nasza kultura organizacyjna ani trochę nie ustępuje takim gigantom branży IT, jak Microsoft czy Google – dodał Jacek Tarkowski, CSO Trans.eu.

Firma realizuje działania rynkowe w duchu misji Smart & Fair, a pracownikom oferuje szeroki pakiet świadczeń dodatkowych – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do nauki języków obcych czy rozbudowane zaplecze sportowe.

(źr. Trans.eu)

 

 

 

kobiety w logistyce
Startujemy z 1. Programem Rozwoju Liderek w Logistyce!
Dagmara Brzezińska dołączyła do zarządu Integer.pl
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Uniwersalny, z wkładem izolacyjnym, chłodniczy – jaki kontener wybrać do transpo ...
A gdy w kontenerze pada deszcz… Hillebrand radzi jak zabezpieczyć ładunek
Co, jeśli mleko się wylało…
Przewozy SENT w dobie e-TOLL – nawet 10 tys. zł kary za niedopełnienie formalnoś ...
reklama
Jaki szablon CV wybrać do podania o pracę w logistyce?
L4 tuż przed odejściem z pracy - jakie konsekwencje może tworzyć?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Poznaj trendy w inwestycjach na 2022 r.
reklama
Logistyka i transport fotowoltaiki - możliwości i wyzwania!
Kondycja branży transportowej a inflacja
Jakie zmiany wywoła elektromobilność w branży TSL?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
ID Logistics operatorem logistycznym nowego magazynu LPP w Rosji
GEFCO testuje autonomicznego robota mobilnego
MOYA podsumowuje rok 2021 – ciągły rozwój i kolejne inwestycje
FedEx Express - kolejna firma decyduje się na opakowania wielokrotnego użytku
Eobuwie.pl otwiera centrum logistyczne w Rumunii
Volvo testuje elektryczna trucki w ekstremalnych warunkach zimowych
Poczta Polska premiuje swoich pracowników – każdy z nich otrzyma 500 zł
Dlaczego w Polsce wciąż nie ma miliona aut elektrycznych?
E-zakupy spożywcze coraz bardziej popularne
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC