Dodaj ogłoszenie o pracy


Co czeka retail? Trendy, wyzwania i standardy nowej ery! Konferencja Grupy Raben i GS1 Polska

Grupa Raben i GS1 Polska zapraszają na konferencję pt. Co czeka retail? Trendy, wyzwania i standardy nowej ery!, która odbędzie się 13 marca w Poznaniu (Sheraton Poznań Hotel, ul. Bukowska 3/9, Poznań).

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie trendy będą kształtowały handel i łańcuchy dostaw, zapisz się na bezpłatną konferencję:

Podczas spotkania z przedstawicielami wiodących sieci handlowych i producentów, dowiesz się:
• Jakie trendy, zagrożenia i szanse czekają branżę retail?
• Jak przygotować organizację na nadchodzące wyzwania legislacyjne związane z ESG?
• Jakie działania sprawdziły się u największych rynkowych graczy?

Sprawdź agendę i dołącz do spotkania: https://polska.raben-group.com/konferencja

Portal Pracujwlogistyce.pl objął patronatem medialnym to wydarzenie.

 

(red.)

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.