Dodaj ogłoszenie o pracy


Rusza Program Rozwoju Liderek w Logistyce! Tworzymy model przywództwa nowej rzeczywistości!

Już w lutym startujemy z najbardziej kompleksowym programem dla liderek w logistyce!

Czemu podejmujemy to wyzwanie i chcemy Ciebie zaangażować w ten program?
Tworzymy model przywództwa nowej rzeczywistości w branży logistycznej. Program Rozwoju Liderek w Logistyce to unikalny program szkoleniowy dla kobiet-liderek stworzony na bazie programu Leading Women autorstwa Agnieszki Bilińskiej.

To program dla kobiet, które są zainteresowane swoim zawodowym rozwojem i chcą się przygotować do zrobienia kolejnych kroków w swojej karierze.

To program dla kobiet, które mają ambicję sięgnięcia po więcej odpowiedzialności i gotowe są zainwestować w swój własny rozwój.

Program Leading Women wzmacnia kompetencje przywódcze kobiet i przygotowuje je do pełnienia ról liderskich w nowej, wymagającej rzeczywistości biznesowej, a tym samym wspiera firmy w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Program Leading Women realizuje cel Gender Equality. Autorka programu – Agnieszka Bilińska, znalazła się wśród 25 finalistek WE Empower Challenge 2019, pierwszego konkursu biznesowego, mającego na celu uhonorowanie przedsiębiorczych kobiet, które wspierają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
Program Leading Women w swojej metodologii opiera się na Nowym Modelu Przywództwa.

Program jako jedyny w Polsce kompleksowo łączy proces budowania kompetencji przywódczych z rozwojem samoświadomości menedżerskiej, dzięki czemu perfekcyjnie przygotowuje kobiety do objęcia wyższych ról zarządczych w organizacji.

Leading Women powstał w 2016 r., cały czas ewoluując i reagując na nowe uwarunkowania biznesowe oraz społeczne. Do tej pory przeprowadzono XII edycji programu dla liderek z różnych branż. W 2022 r. po raz pierwszy zostanie przeprowadzony dla liderek z branży logistycznej.

Uroczyste zakończenie programu i wręczenie certyfikatów Leading Women odbędzie się podczas gali 10. Forum Kobiet w Logistyce w czerwcu 2022 r.

 

Pobierz szczegóły programu          Pobierz formularz zgłoszenia

 

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 30 STYCZNIA 2022!

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.