Dodaj ogłoszenie o pracy


VII Kopernikańskie Dni Logistyki

Koło Naukowe Logistyki LOGITOR organizuje już VII Kopernikańskie Dni Logistyki, których tegoroczną tematyką są “Kierunki rozwoju współczesnej logistyki” .

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2019 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Pierwszego dnia Konferencji studenci zaprezentują swoje referaty a przedstawiciele świata biznesu logistycznego wygłoszą swoje prelekcje.

Drugiego dnia odbędą się warsztaty z przedstawicielami firm logistycznych oraz ogłoszenie wyników konkursu referatów studentów.

Wydarzenie skierowane jest do studentów kierunków i specjalności logistycznych, przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy bazują na najnowszych osiągnięciach i rozwiązaniach logistycznych stosowanych w praktyce a także dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru logistyki, obsługi logistycznej łańcucha dostaw i tematyki odnoszącej się do branży TSL.

VII edycja Kopernikańskich Dni Logistyki to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy studentami z różnych ośrodków naukowych, przedstawicieli praktyki i instytucji.

Organizator: Koło Naukowe Logistyki LOGITOR, działające przy Katedrze Logistyki, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika  w Toruniu (ul. Gagarina 13A).

Członkowie Koła Naukowego Logistyki LOGITOR serdecznie zapraszają na VII Kopernikańskie Dni Logistyki.

Kontakt z organizatorami:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook: https://www.facebook.com/knllogitor


Miejsce konferencji: Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 13a
87-100 Toruń

Szczegóły wraz z harmonogramem VII Kopernikańskich Dni Logistyki można znaleźć na stronie: logitor.umk.pl 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.