Dodaj ogłoszenie o pracy


IX Otwarta Konferencja Lean

Termin: 20 – 21 marca 2019

Miejsce: Collegium Da Vinci w Poznaniu

Ilość uczestników: 400 osób

Program: 20 marca prelekcje praktyków (udział bezpłatny), 21 marca płatne warsztaty.

Catering: Organizatorzy konferencji nie zapewniają cateringu.

Zapisy:

Skorzystaj z jednego z trzech metod rejestracji:

  1. Pakiet 2-dniowy Konferencja + Szkolenie
    Wykorzystaj w 100% potencjał Konferencji i rozwiń kompetencje uczestnicząc w dwóch dniach wydarzenia (Konferencji i wybranym szkoleniu)
  2. Gwarancja miejsca na I  dzień Konferencji
    Nie czekaj w kolejce. Już teraz kup bilet na pierwszy dzień Konferencji w cenie 150 zł netto i zagwarantuj sobie udział w wydarzeniu.
    Ilość miejsc ograniczona.
  3. Rejestracja darmowa na I dzień wydarzenia.
    Skorzystaj z puli darmowych miejsc:
    7 lutego – od 12:00 do wyczerpania puli
    22 lutego – od 12:00 do wyczerpania puli
    8 marca – od12:00 do wyczerpania puli
    Ilość miejsc ograniczona.

To już nasze IX spotkanie w ramach Otwartej Konferencji Lean w Poznaniu. Dzięki pomocy uczestników naszych programów rozwojowych uświadomiliśmy sobie, że żadnego z naszych dotychczasowych spotkań nie poświęciliśmy porażkom poniesionym w projektach doskonalących.

Nie zawsze wszystko nam się udaje, a na konferencjach prezentowane są głównie pozytywne przykłady projektów. Droga Lean jest bardzo kręta i usłana wieloma niepowodzeniami. Z tego też powodu za hasło tegorocznej konferencji przyjęliśmy japońskie przysłowie „Kiedy upadasz nie wstawaj z pustymi rękami”. Chcemy promować postawę uczącą się, aby poprzez PDCA z każdej porażki wyciągać wnioski i się doskonalić.

Gościem specjalnym tegorocznej Konferencji będzie dr Samuel West – twórca unikatowego na skalę światową Muzeum Porażki zlokalizowanego w Szwecji.

Żyjemy obecnie w świecie VUCA (volatility – zmienność, uncertainty – niepewność, complexity – złożoność i ambiguity – niejednoznaczność). W związku z tym postanowiliśmy zamiast długich wystąpień przedstawić Wam maksimum wartości merytorycznej w kilkunastu krótkich wystąpieniach.

Do zobaczenia w marcu w Poznaniu! Sprawdź szczegóły i możliwość udziału: http://konferencjalean.pl

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.