Bądźmy Sobą - materiał pokonferencyjny 8 Forum Kobiet w Logistyce

Zapraszamy do lektury wydania pokonferencyjnego – artykułów dotyczących tematyki prezentowanej w trakcie 8. Forum Kobiet w Logistyce w dniach 20-21 maja 2019 r. - w formacie pdf. Materiały zawierają indywidualne przemyślenia autorów, wypowiedzi i wskazówki, które mogą stanowić inspirację do rozwoju usług TSL, jak i rozwoju osobistego.

W tegorocznym wydaniu polecamy artykuły:

Zaszalej i bądź sobą! Rzecz o wartościach
Fracht Air&Sea „szyty na miarę” doświadczenie, kompetencje a intuicja spedytora!
Lokalny głos w gąszczu globalnej korporacji
Kiedy zakupy z Chin przestaną się opłacać?
O szansach i wyzwaniach transgranicznego e-handlu
Wartości nadają kierunek logistyce
Gratulujemy laureatkom tytułu „Kobieta w Logistyce 2018”

POBIERZ WYDANIE TUTAJ...

kobiety w logistyce
Kobieca strona DHL Supply Chain
O zmianach i najnowszych trendach na rynku logistycznym rozmawiamy z Martą Tęsiorowską z Prologis
poradnik
Jak nauczyć kierowcę zawodowego jeździć taniej?
Nowe rozporządzenie UE - jednolitość kontroli i harmonizacja przestrzegania wytycz ...
Jakie obowiązki w czasie upałów ma pracodawca?
Karnet ATA ułatwia czasowy wywóz towarów
Urlopy 2021 – nowe uprawnienia pracodawcy a pracownika
Od 1 lipca zmiana samochodu osobowego na ciężarowy będzie wymagała zapłaty podat ...
opinie, komentarze
Po co właściwie ta właściwość?
Proponowane zmiany w ustawie o czasie pracy kierowców zwiększą koszty o 35 proc.
Płatności po terminie zmorą dla 8 na 10 firm – czy może być jeszcze gorzej?
Przewoźnicy drogowi z rekordowym zadłużeniem