Dodaj ogłoszenie o pracy


Emirates i United połączą pasażerów z 200 nowymi destynacjami

Linie Emirates i United ogłosiły historyczne porozumienie, które wzmocni siatki obu linii i zapewni ich klientom łatwiejszy dostęp do nowych miejsc docelowych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Od listopada klienci Emirates lecący do Chicago, San Francisco i Houston będą mogli łatwo przesiąść się na loty United do i z prawie 200 miast w obu Amerykach na jednym bilecie. Na ośmiu pozostałych amerykańskich lotniskach obsługiwanych przez Emirates – Bostonie, Dallas, Los Angeles, Miami, JFK, Orlando, Seattle i Waszyngtonie – obie linie będą miały podpisane porozumienie interline. Linia United uruchomi nowe bezpośrednie połączenie między Newark a Dubajem od marca 2023 roku - stamtąd klienci będą mogli podróżować liniami Emirates lub ich siostrzaną linią flydubai do ponad 100 miast. 

Obie linie lotnicze ogłosiły niedawno znaczące inwestycje w obsługę klienta. Linie Emirates zmodernizują ponad 120 samolotów w ramach wartego 2 miliardy dolarów programu, który obejmuje szerszy wybór posiłków, zupełnie nowe menu wegańskie, „kino w przestworzach”, modernizację kabin oraz zrównoważone rozwiązania. Linie United wprowadzą do swojej floty 500 nowych samolotów Boeing i Airbus, koncentrując się na nowym charakterystycznym wnętrzu, które obejmuje ekrany w każdym siedzeniu, większe schowki nad głową, łączność Bluetooth i najszybsze w branży połączenie Wi-Fi podczas lotu.

(źr. Emirates)

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.