Dodaj ogłoszenie o pracy


Jak zaoszczędzić na kosztach rekrutacji – zapraszamy na webinarium!

Presja na cięcie kosztów rośnie. Inflacja nie spada, tak jak oczekiwano. Firmy poszukują oszczędności, zwłaszcza w obszarach wysoce kosztochłonnych, do jakich należy obsługa masowych rekrutacji. Logistyka, przemysł i produkcja dóbr konsumpcyjnych - branże korzystające najczęściej z pracowników rotujących sezonowo, ponoszą największe koszty z tym związane, a nie muszą, gdyż na rynku są już rozwiązania, które mogą obniżyć te koszty kilkukrotnie.

Jak wdrożyć oszczędności i jak korzystać z najnowocześniejszych narzędzi dowiesz się na webinarium - 29 marca, które Portal Pracujwlogistyce.pl organizuje wspólnie z Formiką Agencją Pracy Tymczasowej.

W trakcie webinarium dowiesz się jakie są dzisiaj rozwiązania dostępne na rynku rekrutacji, jak skorzystać z najnowszych narzędzi nie inwestując dziesiątek tysięcy złotych we wdrożenia systemów IT. Po tym webinarium Twoje podejście do rekrutacji masowych zmieni się całkowicie i będziesz miał poczucie dobrze zainwestowanego czasu.

Jak zaoszczędzić na kosztach rekrutacji – czyli o digitalizacji obsługi rekrutacji masowych w logistyce i produkcji

Data i miejsce webinarium:
29.03.2023 r., online, platforma zoom, godz. 14.00 – 15.30

Udział jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować, co można zrobić pod poniższym linkiem:
https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_eGABgD9WRLGaWAAmdUtrlw

Jaki jest cel webinarium co zyskasz?
Pokazanie sposobów optymalizacji i zrównoważenia procesów rekrutacji, które pomogą ci obniżyć koszty i czas masowych rekrutacji nawet o 90%.

Kto jest naszym ekspertem?
Piotr Rafalski, właściciel Formiki Agencji Pracy Tymczasowej

Organizatorzy:

 

                     

 

ZAPRASZAMY!

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.