Dodaj ogłoszenie o pracy


Szkolenia - spedycja kolejowa i spedycja morska kontenerowa

Nowe terminy szkoleń 2015!

Zapraszamy do udziału w spedycyjnych warsztatach szkoleniowych przygotowujące do zawodu spedytora kolejowego, spedytora morskiego kontenerowego, spedytora intermodalnego.

Podczas naszych szkoleń uzyskasz wiedzę praktyczną z zakresu organizacji dostaw ładunków transportem kolejowym (w tym uwzględniającym specyfikę granicy wschodniej) oraz transportem morskim kontenerowym.

Szkolenia te zostały opracowane i będą prowadzone przez Praktyków pracujących na co dzień w firmach spedycyjnych, co zapewnia bardzo wysoki poziom merytoryczny.

W programie znajdują się wykłady oraz ćwiczenia w oparciu o „case studies”, co umożliwi przyswojenie przez uczestnika niezbędnej wiedzy do wykonywania operacji w spedycji morskiej, kolejowej i obsługi klienta w zakresie organizacji transportu morskiego kontenerowego i kolejowego.

Oprócz szkoleń o tematyce operacyjnej, są też szkolenia z zakresu prawnego, które doskonale uzupełniają wiedzę spedytora drogowego i morskiego kontenerowego. Prowadzi je (w formie case studies i wykładów) najlepszy ekspert w Polsce w zakresie wykładni prawa opisującego wykonywanie usług spedycyjno – transportowych - radcę prawnego, świadczącego od kilkunastu lat pomoc prawną przedsiębiorcom z branży TSL.

Sprawdź szczegóły programu i możliwości udziału:

Spedycja morska kontenerowa

Spedycja kolejowa

Spedycja intermodalna

Spedycja morska - prawa i obowiązki spedytora

Spedycja a przewóz w świetle najnowszej praktyki sądowej i orzecznictwa

SZKODY TRANSPORTOWE I POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

Zasady odpowiedzialności spedytora i przewoźnika drogowego – podobieństwa i różnice

Zapraszamy! Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona!

Pracujwlogistyce.pl

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.