Dodaj ogłoszenie o pracy


DSV Solutions operatorem logistycznym Humana Poland

DSV Solutions zaczęło świadczyć kompleksową obsługę logistyczną dla Humana Poland, firmy będącej wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce niemieckiego producenta żywności dla niemowląt i dzieci.

Zakres współpracy obejmuje m.in. przyjmowanie dostaw oraz składowanie w magazynie DSV Solutions w Kampinosie. Zakres obsługi, obejmuje także usługi dodatkowe (VAS) realizowane w strefie copackingu. Są to m.in. etykietowanie, formowanie zestawów, kompletację wysyłkową zgodnie z zamówieniem, z uwzględnieniem specyfiki kanału dystrybucji.

Obsługa firmy Humana Poland jest realizowana za pośrednictwem nowoczesnego magazynu, prowadzonego w konwencji "multi user", który spełnia surowe wymagania jakościowe takich branż, jak farmaceutyczna i ochrony zdrowia, czy spożywcza oraz posiada wydzieloną i odpowiednio wyposażoną w nowoczesne maszyny, produkcyjną strefą copackingową.

(źr. DSV Solutions)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.