Dodaj ogłoszenie o pracy


Audyty jakościowe w DSV Road

Nawet 30 razy w roku – tak często DSV Road weryfikuje jakość oferowanych przez siebie usług, przeprowadzając audyty systemów zarządzania. Regularna ocena oraz stałe doskonalenie serwisu mają na celu utrzymanie wysokiego standardu w całej strukturze firmy.
DSV Road prowadzi działalność w oparciu o wymagania systemu zarządzania, który podlega stałemu doskonaleniu oraz dostosowywaniu do potrzeb zarówno spółki, jak i klientów.

- Cykliczna weryfikacja systemu zarzadzania za pomocą audytów wewnętrznych jest dla nas niezwykle istotna. Przeprowadzane są one regularnie, zgodnie z określonym planem, we wszystkich lokalizacjach DSV Road. Pozwala nam to utrzymać jeden, wysoki standard jakości serwisu, który jest niezbędny w tak wielodziałowej strukturze, jak nasza firma. Dodatkowo przeprowadzamy także audyty celowe, oceniające skuteczność wdrażanych przez nas nowych usług oraz projektów – mówi Cecylia Skorupińska, kierownik ds. systemu zarządzania, DSV Road.
W celu zapewnienia klientom stałej jakości usług, DSV przeprowadza także audyty u swoich podwykonawców i partnerów, dzięki czemu jest w stanie utrzymać wysoki poziom realizacji całego procesu obsługi logistycznej. Potwierdzają to także pozytywne wyniki audytów, przeprowadzanych przez klientów, w szczególności z branż farmaceutycznej, spożywczej oraz chemicznej oraz wyniki badania satysfakcji klientów. W dorocznej ankiecie podsumowującej zadowolenie z serwisu DSV Road respondenci docenili m.in bezszkodowość, czas realizacji zleceń oraz dobry kontakt z pracowniami. W zakresie współpracy za najmocniejsze strony uznane zostały takie aspekty jak obsługa klienta, jakość kontaktu, elastyczność i terminowość. Równocześnie respondenci najczęściej swoje zadowolenie ze współpracy z DSV Road oceniali na 8 punktów na skali 10-stopniowej.
źr. DSV

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.