Dodaj ogłoszenie o pracy


Norbert Dentressangle przedłuża współpracę z Wolters Kluwer Transport Services (WKTS)

Oprócz przedłużenia umowy na wyłączność z giełdą transportową Teleroute, Norbert Dentressangle przedłuża swoją współpracę także z WKTS, które dostarcza firmie nowe narzędzia i usługi dopasowane do jej potrzeb.

Po wielu latach udanej współpracy Wolters Kluwer Transport Services (WKTS) ogłasza kontynuację kontraktu z Norbert Dentressangle, kluczowym międzynarodowym dostawcą usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Obie firmy podpisały nowy kontrakt, aby, z jednej strony umożliwić Norbert Dentressangle dalsze zamieszczanie ofert ładunków na giełdzie transportowej Teleroute przez kolejne dwa lata, z wyłącznością na rynek francuski, a z drugiej strony, aby ocenić narzędzia biznesowe Transwide, innej marki WKTS, oferującej wykonanie rozwiązań na miarę z zakresu systemowego zarządzania transportem. Grupa WKTS weszła zatem w kolejną fazę współpracy z firmą Norbert Dentressangle, aby wspierać nieustanną optymalizację jej procesów zarządzania transportem, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania ładunkami przez Norbert Dentressangle w Europie.

Dzięki nowemu kontraktowi, Teleroute (europejska giełda transportowa), kontynuuje współpracę
z Norbert Dentressangle do 2017 roku. Aplikacja Teleroute jest bezpośrednio zintegrowana z systemem informatycznym Norbert Dentressangle, tak, aby na co dzień zarządzać wszystkimi ofertami ładunków w Europie, bez potrzeby podwójnego importowania danych przez użytkowników. W ten sposób Norbert Dentressangle odnosi wiele korzyści związanych z  podwyższeniem wydajności, efektywności, jakości oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo, Norbert Dentressangle ma możliwość sprawdzenia sztandarowego modelu systemowego SaaS Transwide: twSlot, czyli modułu służącego do zarządzania oknami czasowymi, często rekomendowanego przez firmy z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej i logistycznej.

(źr. za info Teleroute)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.