Dodaj ogłoszenie o pracy


Poland & CEE Retail Summit 2014 – branżowe spotkanie roku!

Kongres Poland & CEE Retail Summit (19-20 marca 2014 r., Warszawa) jest najważniejszym i najbardziej reprezentatywnym dorocznym spotkaniem łączącym przedstawicieli handlu i producentów FMCG. Jest to miejsce umożliwiające zdobycie strategicznych informacji dotyczących kluczowych obszarów działań firm z sektora, wskazówek dotyczących kierunków rozwoju poszczególnych formatów handlowych, poznania strategii wiodących firm na rynku oraz nawiązywania licznych kontaktów biznesowych, przekładających się na realny biznes.

Celem kongresu jest stymulowanie rozwoju handlu w Polsce poprzez zbliżanie do siebie jego kluczowych uczestników, zgodnie z hasłem przewodnim: Zacieśniamy relacje z handlem!

Agenda spotkania podzielona jest na cztery sesje równoległe:
•    Rynek Detaliczny, hurtowy i dystrybucja
•    Zakupy, sprzedaż i marka własna
•    Shopper marketing, category&brand management
•    Łańcuch dostaw

Szczegółowy program spotkania dostępny jest na stronie: www.retail-conferences.com/pl/program.
W spotkaniu udział weźmie kilkuset przedstawicieli największych sieci handlowych, producentów towarów szybko zbywalnych oraz dostawców rozwiązań i usług.

Wśród ponad 60 prelegentów znajdują się Prezesi, Członkowie zarządów i Dyrektorzy m.in. Jeronimo Martins Group, Tesco Polska, Tradis, Makro Cash&Carry, Stokrotka, Netto, Piotr i Paweł, Polska Grupa Supermarketów, Grupa Muszkieterów, Grupa Kapitałowa Specjał, Dayli Polska, Polbita, Lewiatan Holding, Alma Market, Chata Polska, Intermarche X5 Retail Group Rosja, ITM ENTERPRISES Francja, MAR-OL, Alma Market, Polbita, Kefirek.

Podczas Kongresu rozdane zostaną po raz czwarty nagrody „Retailer of the Year. Wybrany przez dostawców”, wyróżniające najlepsze sieci handlowe w Polsce.


Szczegółowe informacje na temat kongresu znajdują się na stronie:

www.retail-conferences.com/pl

Informacji dotyczących wydarzenia udziela:
Łukasz Hińcz  |  Project Manager
tel: +48 12 350 54 20  |  mob:  +48 606 783 792
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.