Konto pracodawcy


Karolina Gasińska-Byczkowska dyrektor GO! Express & Logistics Polska - prezesem BNI Stars

Karolina Gasińska-Byczkowska dyrektor zarządzająca firmą GO! Express & Logistics Polska objęła stanowisko Prezesa grupy BNI Stars. BNI – Business Network International założona w 1985 roku jest międzynarodową organizacją rekomendacji biznesowych. Obowiązuje w niej zasada, że w każdej grupie może być tylko jeden reprezentant z danej branży.

 

W 2011 roku członkowie BNI przekazali sobie ponad 6,9 mln rekomendacji wartych 3,1 mld euro. Swój ogromny sukces  BNI zawdzięcza aktywności ponad 200 tys. członków zgromadzonych w 6199 grup na całym świecie. Filozofia BNI oparta jest na zasadzie „Dający dostaje” – jeżeli ja dam biznes Tobie, Ty będziesz chciał dać biznes mnie. W Polsce działa obecnie 36 grup BNI, w samej Warszawie działają 4: BNI Stars, BNI Power, BNI Tigers oraz BNI Wspólna.

 

Spółka GO! Express & Logistics Polskanależy do grupy BNI Stars od 2009 roku. - W ciągu tych dwóch lat nawiązaliśmy szereg kontaktów biznesowych, a także otrzymaliśmy wiele rekomendacji, co zaowocowało nie tylko zwiększonym popytem na usługi oferowane przez GO!, ale również ułatwiło znalezienie godnych zaufania dostawców usług - mówi Karolina Gasińska-Byczkowska, dyrektor zarządzająca GO! - W biznesie naprawdę ważne jest to, kto Cię zna, a BNI co tydzień daje nam szansę na zwiększenie bazy kontaktów,  nawiązanie nowych relacji biznesowych, jak również stałe ćwiczenie sztuki prezentacji - dodaje.

 

Ideą BNI jest dzielenie się kontaktami przy okazji śniadania. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu 20 punktowego programu spotkanie jest bardzo efektywne. Niezależnie, czy uczestniczy się w spotkaniu w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Szwecji, Czechach, Kanadzie, Australii, czy gdziekolwiek indziej na świecie spotkania odbywają się dokładnie według tego samego programu.
Wszyscy koncentrują się na generowaniu dla siebie nawzajem biznesu.

- Cieszę się, że dzięki BNI mieliśmy okazję nawiązać współpracę z firmą GO! Express & Logistics Polska – żadna inna firma kurierska nie była w stanie dostarczyć nam usługi szytej na miarę, jaką znaleźliśmy właśnie w GO!  Z dużą przyjemnością rekomenduję GO! innym firmom, z którymi współpracujemy – mówi Marcin Kornacki, współwłaściciel firmy Lineart.


GO! Polska jest placówką międzynarodowej sieci kurierskiej GO! Express & Logistics, specjalizującej się w doręczaniu ekspresowych przesyłek kurierskich – dokumentów oraz paczek. Firma wielokrotnie zwyciężała w niezależnych rankingach i testach firm kurierskich w Europie. W Polsce od czasu utworzenia w 2005 r. pierwszej placówki w Warszawie zostały uruchomione dwie kolejne – w Poznaniu i we Wrocławiu. W najbliższych latach planowane jest uruchomienie dalszych placówek franczyzowych na terenie całej Polski. Obok Niemiec, gdzie firma GO! powstała w roku 1993, GO! obecna jest także w Austrii, Czechach, Danii, Luksemburgu, Szwajcarii, na Węgrzech i Słowacji, jak również współpracuje z ponad 200 placówkami partnerskimi na całym świecie doręczając przesyłki do najdalszych zakątków świata.

(źr. GO! Express Polska)

kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Eksport alkoholi do Rosji - Hillebrand o wymogach i znalezieniu kontrahenta
Pakiet mobilności - jeszcze kilka wskazówek
FedEx Express opublikował zestaw wytycznych dla rowerzystów
Co warto wiedzieć o sprawozdaniach rocznych ADR?
Kto skorzysta z nowego ZUS+?
Podsumowanie 2019 roku w prawie pracy
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Indeks Logistyczny Rynków Wschodzących Agility o recesji na rynku logistycznym
W 2020 roku powierzchnia magazynów urośnie o co najmniej 10 proc. - najwięcej na Mazowszu i Śląsku
Druga dekada XXI wieku była złotą erą gospodarki, a co po niej…
Jak rozwija się polski transport zasilany paliwami alternatywnymi?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Pekaes uruchomił nowy magazyn na Mazowszu
Nowy rekord Portu Gdańsk w przeładunkach
LPP zakończyło rozbudowę Centrum Dystrybucyjnego w Pruszczu Gdańskim
CPK zaprasza do konsultacji planów budowy nowych linii kolejowych i drogowych
SPEDCONT rozpoczyna dostawy gazu
RTV EURO AGD – wprowadza płatność kartą przy dostawie zamówienia
CHEP Polska z tytułem Top Employer
Poczta Polska zawiesza przyjmowanie przesyłek do Chin
60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC