Konto pracodawcy


Karolina Gasińska-Byczkowska dyrektor GO! Express & Logistics Polska - prezesem BNI Stars

Karolina Gasińska-Byczkowska dyrektor zarządzająca firmą GO! Express & Logistics Polska objęła stanowisko Prezesa grupy BNI Stars. BNI – Business Network International założona w 1985 roku jest międzynarodową organizacją rekomendacji biznesowych. Obowiązuje w niej zasada, że w każdej grupie może być tylko jeden reprezentant z danej branży.

 

W 2011 roku członkowie BNI przekazali sobie ponad 6,9 mln rekomendacji wartych 3,1 mld euro. Swój ogromny sukces  BNI zawdzięcza aktywności ponad 200 tys. członków zgromadzonych w 6199 grup na całym świecie. Filozofia BNI oparta jest na zasadzie „Dający dostaje” – jeżeli ja dam biznes Tobie, Ty będziesz chciał dać biznes mnie. W Polsce działa obecnie 36 grup BNI, w samej Warszawie działają 4: BNI Stars, BNI Power, BNI Tigers oraz BNI Wspólna.

 

Spółka GO! Express & Logistics Polskanależy do grupy BNI Stars od 2009 roku. - W ciągu tych dwóch lat nawiązaliśmy szereg kontaktów biznesowych, a także otrzymaliśmy wiele rekomendacji, co zaowocowało nie tylko zwiększonym popytem na usługi oferowane przez GO!, ale również ułatwiło znalezienie godnych zaufania dostawców usług - mówi Karolina Gasińska-Byczkowska, dyrektor zarządzająca GO! - W biznesie naprawdę ważne jest to, kto Cię zna, a BNI co tydzień daje nam szansę na zwiększenie bazy kontaktów,  nawiązanie nowych relacji biznesowych, jak również stałe ćwiczenie sztuki prezentacji - dodaje.

 

Ideą BNI jest dzielenie się kontaktami przy okazji śniadania. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu 20 punktowego programu spotkanie jest bardzo efektywne. Niezależnie, czy uczestniczy się w spotkaniu w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Szwecji, Czechach, Kanadzie, Australii, czy gdziekolwiek indziej na świecie spotkania odbywają się dokładnie według tego samego programu.
Wszyscy koncentrują się na generowaniu dla siebie nawzajem biznesu.

- Cieszę się, że dzięki BNI mieliśmy okazję nawiązać współpracę z firmą GO! Express & Logistics Polska – żadna inna firma kurierska nie była w stanie dostarczyć nam usługi szytej na miarę, jaką znaleźliśmy właśnie w GO!  Z dużą przyjemnością rekomenduję GO! innym firmom, z którymi współpracujemy – mówi Marcin Kornacki, współwłaściciel firmy Lineart.


GO! Polska jest placówką międzynarodowej sieci kurierskiej GO! Express & Logistics, specjalizującej się w doręczaniu ekspresowych przesyłek kurierskich – dokumentów oraz paczek. Firma wielokrotnie zwyciężała w niezależnych rankingach i testach firm kurierskich w Europie. W Polsce od czasu utworzenia w 2005 r. pierwszej placówki w Warszawie zostały uruchomione dwie kolejne – w Poznaniu i we Wrocławiu. W najbliższych latach planowane jest uruchomienie dalszych placówek franczyzowych na terenie całej Polski. Obok Niemiec, gdzie firma GO! powstała w roku 1993, GO! obecna jest także w Austrii, Czechach, Danii, Luksemburgu, Szwajcarii, na Węgrzech i Słowacji, jak również współpracuje z ponad 200 placówkami partnerskimi na całym świecie doręczając przesyłki do najdalszych zakątków świata.

(źr. GO! Express Polska)

kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Nowe zasady wystawiania faktur – NIP na paragonie
Zmiany w drogowych kontrolach technicznych
Ubezpieczenie cargo – co powinieneś wiedzieć?
Co zrobić, jeśli kierowca miał wypadek przy pracy?
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Ile na pakiecie mobilności straci Polska?
Nadal rządzą diesle - transport drogowy w Europie musi się zmienić
Polski rynek inwestycyjny w świetnej kondycji
Wyzwania rynku dedykowanej logistyki kontraktowej – komentarz ID Logistics
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Dzień Maszynisty - Koleje Mazowieckie wyszkoliły prawie 500 maszynistów
PCC ogłasza nowe połączenie kolejowe na trasie Azja - Europa
Dachser otworzył oddział w Rzeszowie
W M3 wdrożono chmurowe zarządzanie transportem - osiągnięto 35 proc. oszczędnoś ...
InPost Mansalu 2019 – do zdobycia dwa ośmiotysięczniki w ciągu jednego roku, czy ...
JF Hillebrand rozwija usługi dla enoturystyki
Zdążyć na czas – Fracht FWO Polska o transporcie wyposażenie quada na rajd w Ch ...
Połączenie mocy maszyny z ludzką sprwnością - DB Schenker bada wykorzystanie egz ...
Sprzedano część Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC