Konto pracodawcy


Karolina Gasińska-Byczkowska dyrektor GO! Express & Logistics Polska - prezesem BNI Stars

Karolina Gasińska-Byczkowska dyrektor zarządzająca firmą GO! Express & Logistics Polska objęła stanowisko Prezesa grupy BNI Stars. BNI – Business Network International założona w 1985 roku jest międzynarodową organizacją rekomendacji biznesowych. Obowiązuje w niej zasada, że w każdej grupie może być tylko jeden reprezentant z danej branży.

 

W 2011 roku członkowie BNI przekazali sobie ponad 6,9 mln rekomendacji wartych 3,1 mld euro. Swój ogromny sukces  BNI zawdzięcza aktywności ponad 200 tys. członków zgromadzonych w 6199 grup na całym świecie. Filozofia BNI oparta jest na zasadzie „Dający dostaje” – jeżeli ja dam biznes Tobie, Ty będziesz chciał dać biznes mnie. W Polsce działa obecnie 36 grup BNI, w samej Warszawie działają 4: BNI Stars, BNI Power, BNI Tigers oraz BNI Wspólna.

 

Spółka GO! Express & Logistics Polskanależy do grupy BNI Stars od 2009 roku. - W ciągu tych dwóch lat nawiązaliśmy szereg kontaktów biznesowych, a także otrzymaliśmy wiele rekomendacji, co zaowocowało nie tylko zwiększonym popytem na usługi oferowane przez GO!, ale również ułatwiło znalezienie godnych zaufania dostawców usług - mówi Karolina Gasińska-Byczkowska, dyrektor zarządzająca GO! - W biznesie naprawdę ważne jest to, kto Cię zna, a BNI co tydzień daje nam szansę na zwiększenie bazy kontaktów,  nawiązanie nowych relacji biznesowych, jak również stałe ćwiczenie sztuki prezentacji - dodaje.

 

Ideą BNI jest dzielenie się kontaktami przy okazji śniadania. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu 20 punktowego programu spotkanie jest bardzo efektywne. Niezależnie, czy uczestniczy się w spotkaniu w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Szwecji, Czechach, Kanadzie, Australii, czy gdziekolwiek indziej na świecie spotkania odbywają się dokładnie według tego samego programu.
Wszyscy koncentrują się na generowaniu dla siebie nawzajem biznesu.

- Cieszę się, że dzięki BNI mieliśmy okazję nawiązać współpracę z firmą GO! Express & Logistics Polska – żadna inna firma kurierska nie była w stanie dostarczyć nam usługi szytej na miarę, jaką znaleźliśmy właśnie w GO!  Z dużą przyjemnością rekomenduję GO! innym firmom, z którymi współpracujemy – mówi Marcin Kornacki, współwłaściciel firmy Lineart.


GO! Polska jest placówką międzynarodowej sieci kurierskiej GO! Express & Logistics, specjalizującej się w doręczaniu ekspresowych przesyłek kurierskich – dokumentów oraz paczek. Firma wielokrotnie zwyciężała w niezależnych rankingach i testach firm kurierskich w Europie. W Polsce od czasu utworzenia w 2005 r. pierwszej placówki w Warszawie zostały uruchomione dwie kolejne – w Poznaniu i we Wrocławiu. W najbliższych latach planowane jest uruchomienie dalszych placówek franczyzowych na terenie całej Polski. Obok Niemiec, gdzie firma GO! powstała w roku 1993, GO! obecna jest także w Austrii, Czechach, Danii, Luksemburgu, Szwajcarii, na Węgrzech i Słowacji, jak również współpracuje z ponad 200 placówkami partnerskimi na całym świecie doręczając przesyłki do najdalszych zakątków świata.

(źr. GO! Express Polska)

kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Czy można kontrolować kierowcę w czasie odpoczynku?
Doba kierowcy - co to jest i jak ją definiować?
Dokumenty kierowcy a odpowiedzialność
Zawieszona akcyza – jak z niej skorzystać?
Jak uniknąć kary za SENT?
Regularne tygodniowe odpoczynki poza kabiną auta to kłopot dla kierowców
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Perspektywy rozwoju transportu drogowego a nowoczesne technologie
Polska Strefa Inwestycji – wady i zalety - pierwsze podsumowania
Co dla europejskiego e-commerce oznaczałby Brexit bez umowy?
Polacy, decydujący się na powrót do kraju z emigracji, mogą liczyć na dobrą pracę
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Volvo Polska z nagrodą ONZ
DB Schenker wdraża cyfrową platformę bookingową
Poczta Polska otworzyła kolejną sortownię - w Białymstoku
IVECO powołało nowego prezesa marki
PEKAES uruchomił terminal w Opolu
DHL wdraża nowy system zapewniający pełną przejrzystość łańcucha dostaw
Rohlig Suus Logistics otwiera nowy oddział w Kielcach
Polak wicemistrzem OPTIFUEL CHALLENGE 2019!
Agility zainwestowało 18 mln USD w technologie ekologiczne dla łańcuchów dostaw
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC