Dodaj ogłoszenie o pracy


Ryszard Warzocha nowym Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu FIEGE na Europę Wschodnią

 

W kwietniu do grupy FIEGE dołączył Ryszard Warzocha, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. Jest to istotne wzmocnienie handlowych struktur Fiege w tej części Europy.  
Do najważniejszych zadań Ryszarda Warzochy należeć będzie opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży i marketingu w regionie Europy Wschodniej. Będzie on także odpowiadał za zbudowanie i rozwój zespołów handlowych, którzy swoim działaniem obejmą wszystkie 7 państw regionu. Nowy dyrektor będzie również odpowiedzialny za koordynację i zintensyfikowanie działań sprzedażowych, a także rozwój relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy FIEGE. 
- Fiege to dynamicznie rozwijająca się na rynku Europy Wschodniej firma, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży TSL i ogromnym potencjałem. Wierzę, że wspólnie z zespołem uda nam się osiągnąć założone cele, wzmocnić wizerunek firmy, jako rzetelnego dostawcy rozwiązań z zakresu logistyki kontraktowej.   Zależy mi na zacieśnieniu  współpracy z pozostałymi strukturami Fiege z innych części Europy, gdyż wierzę, że efekty takiej współpracy mogą się przełożyć na realne wyniki finansowe”

Ryszard Warzocha jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie na wydziale nawigacji o specjalności ekonomiki i eksploatacji portów morskich. Swoją edukację kontynuował na podyplomowych studiach z zakresu zarządzania i marketingu, a także MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Przez ostatnie 11 lat pracował w firmie Wincanton na stanowisku dyrektora zarządzającego, odpowiadając za rozwój, strategię i zarządzanie polskim oddziałem firmy, a także regionem Europy Środkowej i Wschodniej. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym nagrody „Menadżer Roku 2004” przyznanej przez Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki.
Posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim. Jego pasją są motocykle, podróże oraz wspinaczka.

(źr. Fiege Polska)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.