Dodaj ogłoszenie o pracy


Anna Błażkiewicz regionalnym kierownikiem sprzedaży Dachser w Gdańsku

Anna Błażkiewicz jest absolwentką wydziału Transportu i Logistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Jest związana z branżą logistyczną od 13 lat. Przed dołączeniem do Dachser była regionalnym kierownikiem sprzedaży w DSV Road, gdzie odpowiadała za zarządzanie zespołem, opracowywanie strategii i realizację celów sprzedażowych w oddziałach firmy w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie.

- Kompetencje Anny Błażkiewicz w obszarze sprzedaży wzmocnią naszą obecność w Trójmieście, które ma strategiczne znaczenie dla transportu morskiego i drogowego. Taka synergia różnych środków transportu gwarantuje naszym klientom utrzymanie ciągłości i gwarantuje niezawodną sprawność łańcucha dostaw. Cieszymy się, że osoba z tak bogatym doświadczeniem w naszej branży dołącza do naszego zespołu w Gdańsku – mówi Magdalena Jamroziak, HR Manager w Dachser Polska.

Dachser w Polsce operuje z dziesięciu oddziałów zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie k/Warszawy, Sosnowcu, Strykowie k/Łodzi, Szczecinie i w Toruniu. Oddział w Gdańsku oferuje 2 250 mkw. powierzchni magazynowej, 900 mkw. terminala przeładunkowego i zatrudnia 40 pracowników. Dostarcza inteligentne i kompleksowe połączenie efektywnej gospodarki magazynowej z paneuropejską wydajną siecią transportu drogowego oraz lotniczego i morskiego. Zapewnia także szereg usług dodatkowych, takich jak np. obsługa celna, etykietowanie, wstępny montaż czy konfekcjonowanie zestawów.

(źr. Dachser)

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.