Dodaj ogłoszenie o pracy


Jacek Bąkowski w zespole DACHSER Polska

Do zespołu sprzedaży Dachser dołączył Jacek Bąkowski, który objął w grudniu 2022 stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży w oddziale DACHSER w Strykowie. To skuteczny menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży logistycznej.

Jacek Bąkowski rozwijał swoją karierę przez dwie dekady w wiodących firmach z branży logistycznej. Przez ostatnie cztery lata pracował w UPS jako Area Sales Manager. W latach 2016-2018 jako dyrektor sprzedaży w Geis, odpowiadał za aktywność struktur sprzedażowych. Z kolei w FedEx Express, przez sześć lat, kierował zespołem odpowiedzialnym za największych klientów FedEx w Polsce. Efekty jego pracy zostały docenione m.in. nagrodą President's Club – najbardziej prestiżowym wyróżnieniem za osiągnięcia sprzedażowe w firmie. Wcześniej przez osiem lat pracował w DPD, gdzie przeszedł ścieżkę kariery od przedstawiciela handlowego do regionalnego kierownika sprzedaży.

- Wieloletnie doświadczenie Jacka Bąkowskiego będzie niewątpliwie bezcennym wkładem w rozwój sprzedaży w strykowskiej lokalizacji DACHSER. Cele na przyszłe lata są ambitne i wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie je osiągnąć - powiedział Jarosław Wojnarski, kierownik Oddziału Stryków w DACHSER

Jacek Bąkowski będzie odpowiedzialny za realizację strategii biznesowej, wzrost udziału w rynku oraz skuteczne pozyskiwanie nowych klientów.

(źr. Dachser)

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.