Dodaj ogłoszenie o pracy


Iwona Sadowska nową Head of Leasing w P3 Logistic Parks Polska

Zarząd P3 Logistic Parks mianował Iwonę Sadowską, pracującą od 2019 roku jako Deputy Head of Leasing w P3, na stanowisko Head of Leasing.

Iwona ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdobywała je m. in. w TFI PZU SA, gdzie pełniła rolę Head of Asset Management. Przez prawie 7 lat pracowała również jako Head of Property Management dla Savills. Swoją karierę zaczynała w Liebrecht &wooD Polska, w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomości i jest członkiem CCIM Insitute.

- Doświadczenie i wiedza ekspertów budujących zespół P3 są dla nas bardzo ważne. Iwona to doskonała profesjonalistka, która ma niezwykle cenny wkład w rozwój P3 w Polsce. Jest związana z nami od ponad trzech lat i od tego czasu aktywnie przyczynia się do budowania przewagi konkurencyjnej firmy demonstrując szeroki poziom wiedzy. Jestem przekonany, że na nowym stanowisku rozwinie swoje umiejętności, a jej doświadczenie i kwalifikacje wesprą nas w dalszej realizacji strategii biznesowej - powiedział Bartłomiej Hofman, Managing Director w P3 Logistic Parks Polska

- Cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w dalszym rozwijaniu portfolio klientów, pracując z tak profesjonalnym zespołem i w tak dobrej atmosferze. Mam nadzieje, że moja wiedza i doświadczenie przyczynią się do wzmocnienia pozycji P3 w Polsce jako firmy godnej zaufania, która jest solidnym partnerem w biznesie - skomentowała Iwona Sadowska, Head of Leasing w P3 Logistic Parks Polska.

(źr. P3 Logistcs Parks)

 

 

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.