Dodaj ogłoszenie o pracy


Iwona Sadowska nową Head of Leasing w P3 Logistic Parks Polska

Zarząd P3 Logistic Parks mianował Iwonę Sadowską, pracującą od 2019 roku jako Deputy Head of Leasing w P3, na stanowisko Head of Leasing.

Iwona ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdobywała je m. in. w TFI PZU SA, gdzie pełniła rolę Head of Asset Management. Przez prawie 7 lat pracowała również jako Head of Property Management dla Savills. Swoją karierę zaczynała w Liebrecht &wooD Polska, w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję zawodową zarządcy nieruchomości i jest członkiem CCIM Insitute.

- Doświadczenie i wiedza ekspertów budujących zespół P3 są dla nas bardzo ważne. Iwona to doskonała profesjonalistka, która ma niezwykle cenny wkład w rozwój P3 w Polsce. Jest związana z nami od ponad trzech lat i od tego czasu aktywnie przyczynia się do budowania przewagi konkurencyjnej firmy demonstrując szeroki poziom wiedzy. Jestem przekonany, że na nowym stanowisku rozwinie swoje umiejętności, a jej doświadczenie i kwalifikacje wesprą nas w dalszej realizacji strategii biznesowej - powiedział Bartłomiej Hofman, Managing Director w P3 Logistic Parks Polska

- Cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w dalszym rozwijaniu portfolio klientów, pracując z tak profesjonalnym zespołem i w tak dobrej atmosferze. Mam nadzieje, że moja wiedza i doświadczenie przyczynią się do wzmocnienia pozycji P3 w Polsce jako firmy godnej zaufania, która jest solidnym partnerem w biznesie - skomentowała Iwona Sadowska, Head of Leasing w P3 Logistic Parks Polska.

(źr. P3 Logistcs Parks)

 

 

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.