Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowi kierownicy oddziałów Dachser w Rzeszowie i Strykowie

Z początkiem sierpnia Szymon Charachajczuk objął funkcję kierownika oddziału Dachser w Rzeszowie, a od 1 września nowym kierownikiem oddziału firmy w Strykowie został Jarosław Wojnarski. Obaj zostali wyłonieni w ramach rekrutacji wewnętrznej.

Oddział w Rzeszowie
Szymon Charachajczuk z branżą logistyczną związany jest od 18 lat. Swoją karierę zaczynał w polskiej firmie kurierskiej, a następnie odpowiadał za rozwój sprzedaży w UPS Poland. Pracę w Dachser rozpoczął w 2014 r. jako kierownik rozwoju biznesu, odpowiadając za rozwój sprzedaży w południowo-wschodniej Polsce. W styczniu 2017 r. awansował na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży, tym samym przyczyniając się w znaczącym stopniu do otwarcia oddziału Dachser w Rzeszowie we wrześniu 2019 r. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Awans w Strykowie
Jarosław Wojnarski z branżą logistyczną jest związany od ponad 20 lat. Przez 16 lat zdobywał doświadczenie w DB Schenker zajmując różne stanowiska w działach spedycji i obsługi klienta. Do Dachser dołączył w 2017 roku jako regionalny kierownik sprzedaży, zarządzając działem handlowym oddziału w Strykowie i Toruniu. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Dachser działa w Polsce od 16 lat. Aktualnie w kraju działa dziewięć oddziałów firmy: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie, Sosnowcu, Strykowie i Szczecinie, które obsługują w sumie blisko 100 regularnych połączeń dziennie.

(źr. Dachser)

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.