Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowa manager ds. marketingu i komunikacji w FM Logistic

W połowie sierpnia br. Wioleta Łoboda objęła funkcję Kierownika ds. marketingu i komunikacji w FM Logistic na region Europy Centralnej. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kreację i implementację strategii komunikacji a także zarządzanie wizerunkiem firmy.

Wioleta Łoboda posiada 15 lat doświadczenia w obszarze marketingu. Przez ostatnie 7 lat pracowała na stanowisku Brand Managera w Grupie MAGO, będącej europejskim producentem wyposażenia dla magazynów i branży retail. W sierpniu 2022 roku stanęła na czele działu marketingu i komunikacji FM Logistic CE.
FM Logistic Europa Centralna jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego w 1967 roku, we Francji. Swoją działalność w regionie firma rozpoczęła w 1995 roku otwierając swoją platformę w Polsce, a następnie w Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

Obecnie FM Logistic Europa Centralna posiada 17 platform logistycznych, 30 magazynów przeładunkowych, dysponując łącznie ponad 750 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla zrównoważonych wielokanałowych łańcuchów dostaw.

(źr. FM Logistic)

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.