Dodaj ogłoszenie o pracy


DB Cargo Polska ma nowego rzecznika prasowego

Z początkiem lutego br. funkcję rzecznika prasowego DB Cargo Polska obejmie Andrzej Wyszyński. Zastąpi na tym stanowisku Katarzynę Marciniak, która z dniem 1 stycznia br. decyzją rady nadzorczej powołana została do zarządu DB Cargo Polska.

Andrzej Wyszyński jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie ukończył także studia podyplomowe o specjalność Public Relations. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie komunikacji oraz marketingu zdobywał od 2001 pracują w Górnośląskim Zakładzie Energetycznym, a następnie w Vattenfall Distribution Poland, gdzie pełniąc stanowiska specjalistyczne i menadżerskie był odpowiedzialny za realizację wewnętrznej i zewnętrznej polityki komunikacyjnej firmy.

Z Grupą DB Cargo Polska związany jest od 2009 roku. Od samego początku na stanowisku kierownika ds. komunikacji realizuje i koordynuje w ramach grupy zadania z zakresu marketingu, promocji i komunikacji wewnętrznej. Jako Rzecznik Prasowy będzie dodatkowo odpowiedzialny za kształtowanie zewnętrznej polityki komunikacyjnej w kontakcie z mediami.

(źr. DB Cargo Polska)

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.