Dodaj ogłoszenie o pracy


Kolejne zmiany w zarządzie Colliers w Polsce

Ostatnie miesiące to czas intensywnych zmian w strukturach wewnętrznych Colliers. Po awansie Moniki Rajskiej-Wolińskiej na stanowisko dyrektor generalnej na region CEE oraz powołaniu nowych członków zarządu spółki w Polsce, firma informuje o dołączeniu Agnieszki Krzekotowskiej oraz Bartosza Jankowskiego do zarządu dwóch spółek Colliers.

Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers, została powołana na członka zarządu Colliers International REMS Sp. z o.o., spółki oferującej zarządzanie nieruchomościami i majątkiem spółek, a także szereg innych powiązanych z tymi obszarami usług. Bartosz Jankowski, partner i dyrektor Działu Design & Build, objął stanowisko członka zarządu CDBP Sp. z o.o. Spółka oferuje usługi z zakresu prac budowlanych i aranżacji wnętrz, obejmujące kompleksową realizację projektów przebudowy i aranżacji powierzchni w budynkach biurowych, hotelowych, usługowych, jak również w placówkach służby zdrowia, domach studenckich czy kompleksach oferujących mieszkania na wynajem.

- W Colliers niezwykle cenimy kreatywność i profesjonalizm, a to cechy wyróżniające Agnieszkę i Bartosza, które pozwoliły im na doprowadzenie kierowanych przez nich zespołów do czołowych pozycji w branży. Ich ogromne zaangażowanie w wykonywane zadania, kompetencje menedżerskie i umiejętność szerokiego spojrzenia na poszczególne projekty oraz potrzeby klientów mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy. Cieszę się, że są razem z nami, wspierając Colliers swoją wiedzą i doświadczeniem, teraz dodatkowo w zarządach naszych spółek – mówi Monika Rajska-Wolińska, dyrektor generalna Colliers na region Europy Środkowo-Wschodniej.

(źr. Colliers)

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.