Dodaj ogłoszenie o pracy


Kolejne zmiany w zarządzie Colliers w Polsce

Ostatnie miesiące to czas intensywnych zmian w strukturach wewnętrznych Colliers. Po awansie Moniki Rajskiej-Wolińskiej na stanowisko dyrektor generalnej na region CEE oraz powołaniu nowych członków zarządu spółki w Polsce, firma informuje o dołączeniu Agnieszki Krzekotowskiej oraz Bartosza Jankowskiego do zarządu dwóch spółek Colliers.

Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers, została powołana na członka zarządu Colliers International REMS Sp. z o.o., spółki oferującej zarządzanie nieruchomościami i majątkiem spółek, a także szereg innych powiązanych z tymi obszarami usług. Bartosz Jankowski, partner i dyrektor Działu Design & Build, objął stanowisko członka zarządu CDBP Sp. z o.o. Spółka oferuje usługi z zakresu prac budowlanych i aranżacji wnętrz, obejmujące kompleksową realizację projektów przebudowy i aranżacji powierzchni w budynkach biurowych, hotelowych, usługowych, jak również w placówkach służby zdrowia, domach studenckich czy kompleksach oferujących mieszkania na wynajem.

- W Colliers niezwykle cenimy kreatywność i profesjonalizm, a to cechy wyróżniające Agnieszkę i Bartosza, które pozwoliły im na doprowadzenie kierowanych przez nich zespołów do czołowych pozycji w branży. Ich ogromne zaangażowanie w wykonywane zadania, kompetencje menedżerskie i umiejętność szerokiego spojrzenia na poszczególne projekty oraz potrzeby klientów mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy. Cieszę się, że są razem z nami, wspierając Colliers swoją wiedzą i doświadczeniem, teraz dodatkowo w zarządach naszych spółek – mówi Monika Rajska-Wolińska, dyrektor generalna Colliers na region Europy Środkowo-Wschodniej.

(źr. Colliers)

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.