Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowi managerowie w zespole Prologis

Do warszawskiego Zespołu ds. Obsługi Klienta (Customer Experience Team - CET) Prologis dołączyło dwoje nowych Leasing & Customer Experience Managerów: Emilia Błądek i Piotr Lenczewski. Nowi członkowie zespołu zadbają o doświadczenia klientów już od pierwszego kontaktu - doradzą w zakresie wyboru najlepszej nieruchomości, przeprowadzą sprawnie przez proces podpisania umowy i będą w stałym kontakcie w razie dalszych pytań. W tym zakresie Piotr Lenczewski będzie odpowiedzialny za  portfolio Prologis w Polsce Centralnej, a Emilia Błądek weźmie pod opiekę cały region Warszawy.

Piotr Lenczewski zdobywał doświadczenie w branży hotelarskiej, gdzie odpowiadał za działania strategiczne na rzecz tak znanych marek jak Sheraton i Marriott. Przez ponad osiemnaście lat zarządzał portfoliem klientów, dbał o rozwój sprzedaży oraz prowadził działania marketingowe wspierające sprzedaż. Do jego zadań należało także przygotowanie strategii sprzedażowej dla nowo powstających obiektów.

Emilia Błądek jest doświadczonym managerem w branży nieruchomości, a przygodę z nią rozpoczęła na stanowisku brokera nieruchomości. Przez ostatnie osiem lat zdobywała kolejne szlify rozwijając i dbając o sieci sprzedaży m.in.  Eurocash Group, Carrefour i Drogerii Natura.  

- Razem z nowymi członkami zespołu wkraczają kolejne kompetencje i świeże spojrzenie na naszą działalność. Piotr ma bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał między innymi w Czechach i Macedonii. Jestem pewny, że w międzynarodowych strukturach Prologis będzie czuł się jak ryba w wodzie, a jego profesjonalizm nasi klienci docenią bardzo szybko. Emilia jest prawdziwym graczem zespołowym, z obszerną wiedzą o branży nieruchomości komercyjnych, dzięki temu wdroży się z łatwością w nowe zadania – podkreśla Michał Czarnecki, Vice President, Head of Capital Deployment & Leasing Prologis.

(źr. Prologis)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.