Dodaj ogłoszenie o pracy


Paweł Sapek z Prologis członkiem Królewskiego Stowarzyszenia Dyplomowanych Rzeczoznawców

Tytuł FRICS (Fellow RICS), którym uhonorowano Pawła Sapka, to nie tylko wyróżnienie jego profesjonalizmu, ale także potwierdzenie wybitnych osiągnięć indywidualnych w branży. Przyznawany jest bowiem jedynie liderom w dziedzinie nieruchomości, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój tego sektora.

Royal Institution of Chatered Surveyors (RICS) to powołana w 1868 roku w Wielkiej Brytanii prestiżowa organizacja zawodowa. Zrzeszając profesjonalistów z branży nieruchomości i budownictwa z całego świata, wspiera rozwój ich kwalifikacji zawodowych i czuwa nad przestrzeganiem najwyższych standardów i zasad etycznych. W Polsce RICS działa od 1991 roku.
- Dołączenie do grona światowych liderów i profesjonalistów sektora nieruchomości jako Fellow of RICS jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem i docenieniem ponad 20 lat pracy zawodowej w branży. RICS podkreśla znaczenie uczciwych praktyk na rynku nieruchomości, a ja mam przyjemność zarządzać firmą, dla której profesjonalizm, transparentność działań i jakość świadczonych usług są nadrzędnymi wartościami. Jestem dumny z tego, że wartości Prologis są spójne z celami i standardami, które wyznacza i wyróżnia RICS – powiedział Paweł Sapek.

Paweł Sapek ma ponad 23-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i budownictwa. Do Prologis dołączył w 2015 roku, a jako Senior Vice President, Country Manager w Polsce nadzoruje działalność inwestycyjną i operacyjną spółki w całym kraju, odpowiadając za całe portfolio firmy. Ukończył studia na kierunku Marketing i Zarządzanie w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

(źr. Prologis)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.