Konto pracodawcy


Wybrano Menadżera Logistyki 2011 i Menadżera Zakupów 2011!

Po zakończeniu pierwszego dnia obrad IX Kongresu Polskich Menadżerów Logistyki, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki, wieczorem odbył się Bankiet Logistyka. W czasie imprezy wręczone zostały Statuetki i dyplomy dla "Menadżera Logistyki" oraz "Menadżera Zakupów" 2011 roku. Menadżerem Logistyki 2011 został Grzegorz Mućko supply chain director Nutricia Polska Sp. z o.o.. Menadżerem Zakupów 2011 została Monika Bis kierownik ds. zakupów Provident Polska SA.

 


Kongres Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki składa się z dwóch części: PL-LOG i PL-ZAK. Tematyką tegorocznego kongresu jest m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. Nie zabrakło też prezentacji z zakresu najlepszych praktyk oraz trendów w branży. Wśród gości Kongresu znaleźli się m. in.: prof. Witold Orłowski , prof. Wojciech Paprocki, dr Ryszard Praszkier, poseł Janusz Piechociński.

 

 

 

Grzegorz Mućko supply chain director, NUTRICIA Polska Sp. z o.o.. Wcześniej pracował m.in. w Coty Polska i w Bristol-Myers Squibb Polska jako logistics manager, jako sales and marketing manager w Macola Polska, zarządzał przedsiębiorstwem Transteam. Od 2005 roku supply chain director w firmie NUTRICIA Polska. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Transportu specjalizacja Organizacja i Technologia Transportu Wewnętrznego i Magazynowania.

 

 

Monika Bis kierownik ds. zakupów Provident Polska SA. Kieruje zespołem kupców wiodących dla poszczególnych kategorii zakupowych i odpowiada za strategię zakupową i zarządzanie kluczowymi dostawcami oraz ryzykiemwspółpracy z dostawcami i ryzykiem kontraktowym. Jej zespół odpowiada za przeprowadzanie wszystkich procesów przetargowych dla najważniejszych obszarów w firmie, takich jak telekomunikacja, marketing, call center, najem. Od początku kariery zawodowej zajmuje się zakupami typu In-direct. Na początku w Grupie Danone (LU Polska), potem w Polpharma. Z wykształcenia jest ekonomistą, absolwentką Wydziału Zarządzania o specjalności Marketing, Politechniki Częstochowskiej. Ukończyła również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw.


O Konkursie:
Konkurs podzielony jest na 2 etapy: Etap I – polega na nominowaniu kandydatów do tytułu Menadżera Logistyki 2011 oraz Menedżera Zakupów 2011. Nominacji dokonują członkowie PSML na podstawie formularzy zgłoszeniowych.  Z nadesłanych zgłoszeń Kapituła Konkursu, w której składzie stałe miejsce zajmują dwaj przedstawiciele Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki, w tym Prezes Stowarzyszenia, wybiera max. 5 kandydatów, którzy zostają zakwalifikowani do kolejnego etapu Konkursu. Etap II – czyli ostateczny wybór Menadżera Logistyki Roku 2011 dokonują uczestnicy Kongresu podczas pierwszego dnia konferencji, który poprzedzony jest prezentacja wszystkich nominowanych. Wybór Menadżera Logistyki 2011 oraz Menadżera Zakupów 2011 odbywa się na podstawie anonimowego głosowania. Zgodnie z tradycją ogłoszenie wyników konkursu ma miejsce podczas wieczornego bankietu. Zwycięzcy otrzymują statuetkę, a pozostali nominowani - wyróżnienia.

(źr. PSML/opr.PwL.pl)
 

kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Co warto wiedzieć o sprawozdaniach rocznych ADR?
Kto skorzysta z nowego ZUS+?
Podsumowanie 2019 roku w prawie pracy
Bruksela o krok bliżej do zatwierdzenia pakietu mobilności
Klasyfikacja taryfowa towarów a Wiążąca informacja stawkowa?
Co ze starym urządzeniem do poboru opłat drogowych w Czechach?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Ile Polska zarobi na rozwoju Nowego Jedwabnego Szlaku?
Intralogistyka w 2019 – co działo się w polskiej gospodarce magazynowej?
Apetyt inwestorów na nieruchomości w CEE nie spada
Co czeka logistykę, produkcję i handel w 2020 roku?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
GEFCO z certyfikatem GDP dla transportu drogowego
DPD Polska partnerem logistycznym Federacji Polskich Banków Żywności
Poczta Polska podsumowała miniony rok
Tańczący z paletami w Wielkim Finale Raben
Nowy dyrektor pionu operacyjnego VIVE Textile Recycling
BIK w 2019 roku podpisał umowy najmu na 40 tys. mkw. powierzchni magazynowej
Koleje Mazowieckie posiadają super nowoczesny symulator jazdy
W 7R Park Tczew powstaje kolejny BTS – tym razem dla POLOmarket
Jak Dachser korzysta z inteligentnej intralogistyki?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC