Konto pracodawcy


Wybrano Menadżera Logistyki 2011 i Menadżera Zakupów 2011!

Po zakończeniu pierwszego dnia obrad IX Kongresu Polskich Menadżerów Logistyki, którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki, wieczorem odbył się Bankiet Logistyka. W czasie imprezy wręczone zostały Statuetki i dyplomy dla "Menadżera Logistyki" oraz "Menadżera Zakupów" 2011 roku. Menadżerem Logistyki 2011 został Grzegorz Mućko supply chain director Nutricia Polska Sp. z o.o.. Menadżerem Zakupów 2011 została Monika Bis kierownik ds. zakupów Provident Polska SA.

 


Kongres Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki składa się z dwóch części: PL-LOG i PL-ZAK. Tematyką tegorocznego kongresu jest m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. Nie zabrakło też prezentacji z zakresu najlepszych praktyk oraz trendów w branży. Wśród gości Kongresu znaleźli się m. in.: prof. Witold Orłowski , prof. Wojciech Paprocki, dr Ryszard Praszkier, poseł Janusz Piechociński.

 

 

 

Grzegorz Mućko supply chain director, NUTRICIA Polska Sp. z o.o.. Wcześniej pracował m.in. w Coty Polska i w Bristol-Myers Squibb Polska jako logistics manager, jako sales and marketing manager w Macola Polska, zarządzał przedsiębiorstwem Transteam. Od 2005 roku supply chain director w firmie NUTRICIA Polska. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Transportu specjalizacja Organizacja i Technologia Transportu Wewnętrznego i Magazynowania.

 

 

Monika Bis kierownik ds. zakupów Provident Polska SA. Kieruje zespołem kupców wiodących dla poszczególnych kategorii zakupowych i odpowiada za strategię zakupową i zarządzanie kluczowymi dostawcami oraz ryzykiemwspółpracy z dostawcami i ryzykiem kontraktowym. Jej zespół odpowiada za przeprowadzanie wszystkich procesów przetargowych dla najważniejszych obszarów w firmie, takich jak telekomunikacja, marketing, call center, najem. Od początku kariery zawodowej zajmuje się zakupami typu In-direct. Na początku w Grupie Danone (LU Polska), potem w Polpharma. Z wykształcenia jest ekonomistą, absolwentką Wydziału Zarządzania o specjalności Marketing, Politechniki Częstochowskiej. Ukończyła również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw.


O Konkursie:
Konkurs podzielony jest na 2 etapy: Etap I – polega na nominowaniu kandydatów do tytułu Menadżera Logistyki 2011 oraz Menedżera Zakupów 2011. Nominacji dokonują członkowie PSML na podstawie formularzy zgłoszeniowych.  Z nadesłanych zgłoszeń Kapituła Konkursu, w której składzie stałe miejsce zajmują dwaj przedstawiciele Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki, w tym Prezes Stowarzyszenia, wybiera max. 5 kandydatów, którzy zostają zakwalifikowani do kolejnego etapu Konkursu. Etap II – czyli ostateczny wybór Menadżera Logistyki Roku 2011 dokonują uczestnicy Kongresu podczas pierwszego dnia konferencji, który poprzedzony jest prezentacja wszystkich nominowanych. Wybór Menadżera Logistyki 2011 oraz Menadżera Zakupów 2011 odbywa się na podstawie anonimowego głosowania. Zgodnie z tradycją ogłoszenie wyników konkursu ma miejsce podczas wieczornego bankietu. Zwycięzcy otrzymują statuetkę, a pozostali nominowani - wyróżnienia.

(źr. PSML/opr.PwL.pl)
 

kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Zmiany w drogowych kontrolach technicznych
Ubezpieczenie cargo – co powinieneś wiedzieć?
Co zrobić, jeśli kierowca miał wypadek przy pracy?
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
Bezpieczna podróż naszych dzieci w wakacje – jak o to zadbać?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Wyzwania rynku dedykowanej logistyki kontraktowej – komentarz ID Logistics
Kolejne rekordy na rynku magazynowym
Pakiet mobilności – jeszcze nie wszystko stracone
Opłacalność usług transportowych – cena nadal rządzi branżą TSL?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
JF Hillebrand rozwija usługi dla enoturystyki
Zdążyć na czas – Fracht FWO Polska o transporcie wyposażenie quada na rajd w Ch ...
Połączenie mocy maszyny z ludzką sprwnością - DB Schenker bada wykorzystanie egz ...
Sprzedano część Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu
UPS inwestuje w autonomiczne ciężarówki
Co drugi kandydat rozważający ofertę pracy ocenia biuro oraz jego lokalizację
Frigo Logistics rozpoczął w Radomsku kompleksową obsługę sieci Carrefour
Bohaterowie dróg poszukiwani - rusza kampania #HEROTRUCKER
XBS Logistics wynajął już drugi magazyn w parku P3 Błonie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC