Dodaj ogłoszenie o pracy


Adrian Biesaga w zespole projektowym P3 Logistic

P3 Logistic ParksP3 Logistic Parks zatrudnił nowego kierownika projektu w ramach rozwijającego się zespołu firmy na terenie Polski - Adriana Biesagę. P3 jest w Polsce właścicielem czterech parków logistycznych z możliwością rozbudowy o prawie 800 tys. m2 dodatkowej powierzchni na zasadzie budowy obiektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.  
Adrian Biesaga (35 lat), przeszedł do P3 z firmy Karmar, polskiej spółki stowarzyszonej grupy Bouygues Construction, w której pracował przez cztery lata na różnych stanowiskach technicznych, ostatnio w charakterze specjalisty ds. metod planowania i konstrukcji. Po ukończeniu studiów na Politechnice Warszawskiej w 2005 roku i uzyskaniu dyplomu na kierunku inżynierii lądowej przeprowadził się do Wielkiej Brytanii i podjął pracę w firmie budowlanej BAM Nuttall.  Uczestniczył w różnych projektach oraz w pracach działu planowania i projektowania. W ciągu pięciu lat spędzonych w Wielkiej Brytanii, Biesaga uzyskał status Incorporated Member of the Institution of Civil Engineer, a obecnie występuje w charakterze przedstawiciela tej instytucji w Polsce, do której powrócił w 2011 roku. Jest również wykwalifikowanym asesorem certyfikacji środowiskowej BREEAM dla nowych budynków i posiada polskie uprawnienia do budowania budynków i dróg szybkiego ruchu.

P3 to właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych. Baza obiektów firmy P3, aktywnej w całej Europie, obejmuje 143 magazyny o łącznej powierzchni 3 mln m2 na terenie 9 krajów i bank gruntów z zagospodarowaniem dla ponad 1,5 mln m2 do potencjalnej zabudowy. P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe.

(źr. P3 Logistic Parks)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.