Konto pracodawcy


Frigo Logistics wzmacnia zespół rozwoju biznesu w Polsce

W grudniu ubr. firma Frigo Logistics zatrudniła nową osobę, która będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz strategię marketingową spółki. Stanowisko managera ds. rozwoju biznesu objął Marcin Szlęzak. Głównym zadaniem nowego managera będzie rozwój współpracy z kluczowymi klientami, nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami, współpraca z zarządem w celu kreowania strategii rozwoju, optymalizacja działań biznesowych oraz kreowanie strategii marketingowej. Zasięg działań nowego managera obejmie całą Polskę.
Marcin Szlęzak posiada wieloletnie doświadczenie w branży TSL w środowisku międzynarodowym. Jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w Kolegium Zarządzania i Finansów, na kierunku ekonomia. Interesuje się psychologią, japońską filozofią KAIZEN oraz skandynawskim stylem zarządzania. Ukończył wiele kursów z dziedziny negocjacji, sprzedaży, mediacji i zarządzania zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Prywatnie miłośnik biegania wyczynowego, sportów walki, podróży oraz historii starożytnej. W pracy ceni partnerskie relacje i wspólne wypracowywanie najlepszych rozwiązań.
- Frigo Logistics to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką żywności mrożonej. Spółka jest bardzo dobrze znana Klientom z tego segmentu. Klienci cenią wysokie zaangażowanie zespołu Frigo Logistics, partnerskie relacje, kompleksowość usług oraz nowoczesne rozwiązania IT co przekłada się na wysokie wskaźniki jakościowe świadczonych usług. Frigo Logistics posiada bardzo duże doświadczenie w obsłudze sieci handlowych, więc za naturalną kontynuację rozwoju uważam dynamizację współpracy w tym kierunku. Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do tak zgranego i zmotywowanego zespołu – mówi Marcin Szlęzak.
Frigo Logistics pozycjonowane jest jako lider w kompleksowej obsłudze klientów z segmentu mrożonek. Plany spółki na najbliższe lata, to utrzymanie pozycji lidera oraz zapewnienie klientom jak najwyższego poziomu usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. W ostatnich 3 latach polska spółka japońskiego koncernu Nichirei postawiła na dynamiczny rozwój, inwestując w kluczowe obszary dla zapewnienia pozycji lidera rynkowego. Jako pierwsza firma w Polsce wdrożyła system głosowy Vocollect, który udoskonalił proces kompletacji oraz należy do nielicznego grona firm w Polsce, które intensywnie rozwijają system zarządzania KAIZEN. Organizacja stawia także na rozwiązania prośrodowiskowe, w związku z tym rozpoczęła proces wymiany standardowych żarówek w swoich magazynach, zastępując je oświetleniem LED-owym, co przyczyni się do redukcji zużycia energii.

Frigo Logistics Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką żywności mrożonej. Należy do Nichirei Holding Holland B.V, które z kolei jest częścią japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio, będącego jednym z czołowych operatorów w zakresie  logistyki produktów głęboko mrożonych na świecie. Frigo Logistics posiada magazyny wysokiego składowania w temperaturze -23/-24°C w Żninie i Radomsku, punkt przeładunkowy w Warszawie. Spółka jest liderem w krajowym przewozie żywności w temperaturze -18 /- 23 °C.

(red/Frigo Logistics)

kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Zmiany w drogowych kontrolach technicznych
Ubezpieczenie cargo – co powinieneś wiedzieć?
Co zrobić, jeśli kierowca miał wypadek przy pracy?
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
Bezpieczna podróż naszych dzieci w wakacje – jak o to zadbać?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Wyzwania rynku dedykowanej logistyki kontraktowej – komentarz ID Logistics
Kolejne rekordy na rynku magazynowym
Pakiet mobilności – jeszcze nie wszystko stracone
Opłacalność usług transportowych – cena nadal rządzi branżą TSL?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
JF Hillebrand rozwija usługi dla enoturystyki
Zdążyć na czas – Fracht FWO Polska o transporcie wyposażenie quada na rajd w Ch ...
Połączenie mocy maszyny z ludzką sprwnością - DB Schenker bada wykorzystanie egz ...
Sprzedano część Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu
UPS inwestuje w autonomiczne ciężarówki
Co drugi kandydat rozważający ofertę pracy ocenia biuro oraz jego lokalizację
Frigo Logistics rozpoczął w Radomsku kompleksową obsługę sieci Carrefour
Bohaterowie dróg poszukiwani - rusza kampania #HEROTRUCKER
XBS Logistics wynajął już drugi magazyn w parku P3 Błonie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC