Konto pracodawcy


Frigo Logistics wzmacnia zespół rozwoju biznesu w Polsce

W grudniu ubr. firma Frigo Logistics zatrudniła nową osobę, która będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz strategię marketingową spółki. Stanowisko managera ds. rozwoju biznesu objął Marcin Szlęzak. Głównym zadaniem nowego managera będzie rozwój współpracy z kluczowymi klientami, nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami, współpraca z zarządem w celu kreowania strategii rozwoju, optymalizacja działań biznesowych oraz kreowanie strategii marketingowej. Zasięg działań nowego managera obejmie całą Polskę.
Marcin Szlęzak posiada wieloletnie doświadczenie w branży TSL w środowisku międzynarodowym. Jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w Kolegium Zarządzania i Finansów, na kierunku ekonomia. Interesuje się psychologią, japońską filozofią KAIZEN oraz skandynawskim stylem zarządzania. Ukończył wiele kursów z dziedziny negocjacji, sprzedaży, mediacji i zarządzania zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Prywatnie miłośnik biegania wyczynowego, sportów walki, podróży oraz historii starożytnej. W pracy ceni partnerskie relacje i wspólne wypracowywanie najlepszych rozwiązań.
- Frigo Logistics to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką żywności mrożonej. Spółka jest bardzo dobrze znana Klientom z tego segmentu. Klienci cenią wysokie zaangażowanie zespołu Frigo Logistics, partnerskie relacje, kompleksowość usług oraz nowoczesne rozwiązania IT co przekłada się na wysokie wskaźniki jakościowe świadczonych usług. Frigo Logistics posiada bardzo duże doświadczenie w obsłudze sieci handlowych, więc za naturalną kontynuację rozwoju uważam dynamizację współpracy w tym kierunku. Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do tak zgranego i zmotywowanego zespołu – mówi Marcin Szlęzak.
Frigo Logistics pozycjonowane jest jako lider w kompleksowej obsłudze klientów z segmentu mrożonek. Plany spółki na najbliższe lata, to utrzymanie pozycji lidera oraz zapewnienie klientom jak najwyższego poziomu usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. W ostatnich 3 latach polska spółka japońskiego koncernu Nichirei postawiła na dynamiczny rozwój, inwestując w kluczowe obszary dla zapewnienia pozycji lidera rynkowego. Jako pierwsza firma w Polsce wdrożyła system głosowy Vocollect, który udoskonalił proces kompletacji oraz należy do nielicznego grona firm w Polsce, które intensywnie rozwijają system zarządzania KAIZEN. Organizacja stawia także na rozwiązania prośrodowiskowe, w związku z tym rozpoczęła proces wymiany standardowych żarówek w swoich magazynach, zastępując je oświetleniem LED-owym, co przyczyni się do redukcji zużycia energii.

Frigo Logistics Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką żywności mrożonej. Należy do Nichirei Holding Holland B.V, które z kolei jest częścią japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio, będącego jednym z czołowych operatorów w zakresie  logistyki produktów głęboko mrożonych na świecie. Frigo Logistics posiada magazyny wysokiego składowania w temperaturze -23/-24°C w Żninie i Radomsku, punkt przeładunkowy w Warszawie. Spółka jest liderem w krajowym przewozie żywności w temperaturze -18 /- 23 °C.

(red/Frigo Logistics)

kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Co warto wiedzieć o sprawozdaniach rocznych ADR?
Kto skorzysta z nowego ZUS+?
Podsumowanie 2019 roku w prawie pracy
Bruksela o krok bliżej do zatwierdzenia pakietu mobilności
Klasyfikacja taryfowa towarów a Wiążąca informacja stawkowa?
Co ze starym urządzeniem do poboru opłat drogowych w Czechach?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Ile Polska zarobi na rozwoju Nowego Jedwabnego Szlaku?
Intralogistyka w 2019 – co działo się w polskiej gospodarce magazynowej?
Apetyt inwestorów na nieruchomości w CEE nie spada
Co czeka logistykę, produkcję i handel w 2020 roku?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
GEFCO z certyfikatem GDP dla transportu drogowego
DPD Polska partnerem logistycznym Federacji Polskich Banków Żywności
Poczta Polska podsumowała miniony rok
Tańczący z paletami w Wielkim Finale Raben
Nowy dyrektor pionu operacyjnego VIVE Textile Recycling
BIK w 2019 roku podpisał umowy najmu na 40 tys. mkw. powierzchni magazynowej
Koleje Mazowieckie posiadają super nowoczesny symulator jazdy
W 7R Park Tczew powstaje kolejny BTS – tym razem dla POLOmarket
Jak Dachser korzysta z inteligentnej intralogistyki?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC