Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowi managerowie w CHEP Europa Środkowo Wschodnia

CHEP ogłosił zmiany na kierowniczych stanowiskach operacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE).

Jochen Behr obejmie stanowisko dyrektora regionalnego CEE. Zastąpi Roda Francisa, który po 4 latach kierowania rozwojem firmy w siedmiu krajach Europy Środkowo-Wschodniej, obejmie funkcję dyrektora regionalnego CHEP Pallets w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jochen Behr dołączył do CHEP pięć lat temu. Początkowo pracował zespołach obsługi klienta i rozwoju strategii. Ostatnio zarządzał działem obsługi kluczowych klientów z całego świata. Zanim przeszedł do CHEP pracował w firmach takich jak General Electric i Siemens w kilku krajach, gdzie zdobył doświadczenie w zakresie finansów  i zarządzania  kluczowymi projektami.

Maciej Kubiak został dyrektorem regionalnym odpowiedzialnym za rozwój w Rosji, który wcześniej pełnił stanowisko dyrektora generalnego CHEP Polska. Maciej Kubiak rozpoczął karierę w CHEP w 2001 roku. W firmie pracował na wielu stanowiskach związanych z zarządzaniem aktywami, sprzedażą i obsługą klientów w Polsce i w krajach sąsiednich.

Nowym dyrektorem regionalnym CHEP w Polsce została Kinga Di Salvo, która będzie równocześnie pełnić swoje dotychczasowe obowiązki nadzorując działalność CHEP w krajach bałtyckich jako Country Leader. Kinga Di Salvo rozpoczęła swoją karierę w CHEP w 2008 roku jako Manager ds. Klientów Europejskich, gdzie była odpowiedzialna za logistykę i łańcuch dostaw. W 2009 roku dołączyła do kierownictwa CHEP w Polsce. Zarządzała zespołem ds. kluczowych klientów, była odpowiedzialna za przygotowywanie planów taktycznych i wprowadzanie nowych projektów a także zarządzała aktywami firmy w Polsce.

(źr. CHEP)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.