Konto pracodawcy


DSV Road – nowi menedżerowie i ambitne plany na 2014/2015

Zarząd DSV Road podjął decyzję o zatrudnieniu trzech nowych managerów ds. rozwoju biznesu - Marcin Szlęzak, Paweł Osiak i Jarosław Bomba. Związane jest to ambitnymi planami ekspansji na rynkach europejskich i krajowych na lata 2014-2015 związanych z rozwojem transportu drogowego i logistyki kontraktowej w polskiej dywizji DSV Road. Plany spółki na najbliższe dwa lata zakładają zwiększenie przychodów firmy o min. 10 proc. w stosunku do wyników osiągniętych na koniec 2013 r, kiedy przychody wyniosły ponad 332 tys. złotych.

- Szczególny nacisk kładziemy na rozwój naszego core-businessu międzynarodowego, w tym zwłaszcza serwisu sieciowego z udziałem zagranicznych oddziałów DSV. Zakładamy równomierny rozwój we wszystkich grupach produktowych tzn. w transporcie całopojazdowym, częściowym i drobnicowym. Chcemy przy tym koncentrować się na wzroście obrotów z branżami, w których obsłudze DSV Road jest wyspecjalizowanym dostawcą usług logistycznych. Towarzyszyć temu będzie duży nacisk na stałą poprawę jakości naszych usług – tak ważną z punktu widzenia zadowolenia klientów i dla utrzymania dynamicznego rozwoju biznesu. W 2014 r. będziemy kontynuować projekty w zakresie szkolenia pracowników, standaryzacji usług i stałej poprawy produktywności. Ważnym elementem pozostaje też stały rozwój współpracy z naszymi siostrzanymi spółkami, czyli DSV Solutions i DSV Air & Sea – mówi Piotr W. Krawiecki, prezes zarządu DSV Road.

Zadaniem Marcina Szlęzaka będzie zwiększenie udziału DSV Road na rynku transportowym centralnej Polski oraz wprowadzanie i sprzedaż nowych produktów na terenie całego kraju. Do jego zadań będzie także należał rozwój m.in. transportu produktów leczniczych i wyrobów medycznych, dóbr FMCG oraz współpraca z firmami kurierskimi.

Paweł Osiak, odpowiada za rozwój biznesu drogowego w rejonie Polski południowej oraz za rozwijanie współpracy w wybranych segmentach rynku m.in. automotive oraz AGD. Do zadań nowego managera należeć będzie także rozwój sektora transportu międzynarodowego, szczególnie na kierunkach Niemcy i Turcja, w tym także rozwój serwisu drobnicowego.

Zadaniem Jarosława Bomby jest aktywizacja usług transportu krajowego i operacji cross-dockowych w regionie Gdańska, Bydgoszczy i Olsztyna jak również koordynacja i nadzór nad działaniami operacyjnymi w regionie Północ. Dodatkowo będzie on rozwijał obsługę logistyczną branży chemicznej w oparciu o dotychczasowe doświadczenia firmy.

(źr. DSV Road)

kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Pakiet mobilności - jeszcze kilka wskazówek
FedEx Express opublikował zestaw wytycznych dla rowerzystów
Co warto wiedzieć o sprawozdaniach rocznych ADR?
Kto skorzysta z nowego ZUS+?
Podsumowanie 2019 roku w prawie pracy
Bruksela o krok bliżej do zatwierdzenia pakietu mobilności
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
W 2020 roku powierzchnia magazynów urośnie o co najmniej 10 proc. - najwięcej na Mazowszu i Śląsku
Druga dekada XXI wieku była złotą erą gospodarki, a co po niej…
Jak rozwija się polski transport zasilany paliwami alternatywnymi?
Ryzyko cybernetyczne największym zagrożeniem dla firm
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
SPEDCONT rozpoczyna dostawy gazu
RTV EURO AGD – wprowadza płatność kartą przy dostawie zamówienia
CHEP Polska z tytułem Top Employer
Poczta Polska zawiesza przyjmowanie przesyłek do Chin
60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy
DHL partnerem logistycznym 25. filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”
PEKAES otworzył 20. Oddział sieci drobnicowej
CEVA Logistics wzmacnia organizację i zapowiada dynamiczny rozwój w 2020 roku
Loconi inwestuje w innowacyjne systemy – tworzy platformy rezerwacyjne i listy prze ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC