Dodaj ogłoszenie o pracy


CHEP ma nowego dyrektora generalnego na Polskę i kraje bałtyckie

Kinga di Salvo, objęła funkcję Country General Managera w firmie CHEP (firmy specjalizującej się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania opakowaniami). Zastąpiła na tym stanowisku Macieja Kubiaka, który będzie zajmował się ekspansją firmy CHEP w Rosji.

Nowa zarządzająca jest odpowiedzialna za strategię CHEP w czterech krajach regionu CEE i całość działań operacyjnych, ukierunkowanych na kluczowe obszary biznesu. Mają one zapewnić wysoką jakość usług i produktów CHEP dla obecnych klientów oraz utrzymać wysoki poziom ich satysfakcji, mierzony co roku za pomocą wskaźnika NPS. Ważne jest również rozszerzenie współpracy z sieciami detalicznymi, poprzez wprowadzenie nowych usług związanych z niestandardowymi formatami palet oraz poszerzenie bazy klientów. Do jej zadań należy także zarządzanie międzynarodowym zespołem oraz tworzenie i wdrażanie strategii biznesowej dla Polski i krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Kluczowym celem nowej dyrektor jest zapewnienie dynamicznego rozwoju CHEP w Polsce i krajach podległych oraz ekspansja firmy na nowych rynkach. Ważnym elementem strategii będzie również budowanie jak najlepszego partnerstwa biznesowego prowadzącego do uzyskania pozycji ,,strategicznego partnera w łańcuchu dostaw’’.

Kinga di Salvo rozpoczęła karierę w CHEP w 2008 roku jako Manager ds. Klientów Europejskich, gdzie była odpowiedzialna za logistykę i łańcuch dostaw. Przez ostatnie lata pełniła funkcję Managera Działu Obsługi Klienta. Zarządzała zespołem ds. kluczowych klientów oraz była odpowiedzialna za przygotowywanie planów taktycznych i wprowadzanie nowych projektów. Jako Asset Management & Customer Service Manager a potem jako Senior Manager kierowała pracą zespołu obsługi klienta i aktywami CHEP w Polsce.
Od 2013 roku do chwili obecnej pełniła funkcję Country Leadera na kraje bałtyckie oraz Senior Managera Customer Service na Polskę, odpowiadając za opracowanie i wdrożenie planów operacyjnych CHEP.

(źr. za inf. CHEP)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.