Dodaj ogłoszenie o pracy


CTRL - niezależny operator pocztowy powołał nowych managerów

Jarosław Kurowski – objął stanowisko dyrektora sprzedaży i rozwoju, wcześniej był dyrektorem operacyjnym w Integer.pl. Jako CEO w spółce Kolportaż Rzetelny, której udział rynkowy w 2011 roku był na poziomie 36 proc., uczestniczył w procesie sprzedaży i wdrożenia spółki w struktury Austrian Post Group, zarządzając nią przez kolejny rok.

Daniel Okulicki w CTRL system objął stanowisko dyrektora operacyjnego Makroregionu Południe. Swoje doświadczenie zdobywał również w Fibra-Hallo. W Dystrybucji Polskiej pracował kolejno na stanowiskach kierownika Regionu Południowego, dyrektora operacyjnego Makroregionu Południe a następnie wiceprezesa zarządu. Specjalizuje się w zarządzaniu przebiegiem procesów operacyjnych.

Paweł Napierała zanim rozpoczął współpracę z Dystrybucją Polską pracował w Telekomunikacji Polskiej oraz w Kolporter Saloniki Prasowe. Jako specjalista zarządzania strukturą operacyjną i optymalizacją kosztów firmy zajmował kolejno stanowiska kierownika Regionu Północnego, dyrektora operacyjnego Makroregionu Północ oraz wiceprezesa zarządu. W CTRL system będzie odpowiedzialny jako dyrektor zarządzający za Makroregion Północ.                  

- Jesteśmy przekonani, że zmiany w CTRL system przyczynią się do jeszcze większego umocnienia naszej pozycji na rynku, a szerokie doświadczenie zawodowe naszych pracowników pozwoli nam jeszcze lepiej realizować misję firmy- dodaje Adam Puciata, Prezes Zarządu CTRL system.

O firmie: CTRL system jest jedną z firm na polskim rynku dystrybucji bezadresowej. Specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych, takich jak gazetki firmowe i ulotki, bezpośrednio do grup odbiorców na wybranych obszarach.

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.