Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowy zespół w Colliers International do obsługi sektora BPO

Paul Blackman, International Director w Colliers International, będzie odpowiedzialny za utworzenie i kierowanie zespołem koordynującym prace w zakresie obsługi najemców z sektora outsourcingu w Europie Wschodniej.

Realizując nowe zadanie, które polegać będzie na koordynowaniu pracy zespołów w biurach Colliers w regionie Europy Wschodniej, Paul Blackman zamierza połączyć własne doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą zespołów oraz znajomością specyfiki lokalnych rynków. Poza sektorem BPO zespół będzie się skupiał na najemcach z branży ITO (Information Technology Outsourcing) i SSC (Shared Service Centres) w regionie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rumunii i krajach bałtyckich. 

Paul Blackman ma 17-letnie doświadczenie w dziedzinie obsługi najemców powierzchni biurowych, z czego 13 lat spędził w krajach Europy Wschodniej i byłego Związku Radzieckiego. Dotychczas osobiście sfinalizował lub nadzorował ponad 300 transakcji najmu biur w 12 krajach, które obejmowały łącznie ok. 575 tys. mkw. powierzchni biurowych na kwotę blisko 2 miliardów USD. Paul związany jest z Colliers od niemal 10 lat. W ciągu ostatnich 3 lat zajmował się obsługą najemców z sektora BPO na polskim rynku.

- Wciąż jesteśmy przekonani o potencjale, jaki Europa Wschodnia może zaoferować sektorowi outsourcingu i wierzymy, że będzie on stale wzrastał. Nowy zespół umożliwi klientom skorzystanie z kompleksowej oferty pozwalającej na obniżenie kosztów najmu nieruchomości na terenie każdego kraju Europy Wschodniej. Z dużym entuzjazmem podejmiemy pracę nad kolejnymi projektami, które wkrótce powiększą nasz dotychczasowy dorobek w dziedzinie BPO oraz wzbogacą nasze doświadczenie i pozwolą nam   obsługiwać naszych klientów na jeszcze wyższym poziomie - mówi Paul Blackman, International Director.

źródło: Colliers

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.