Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowi managerowie w Prologis

 

 

(na zdj. od góry od lewej: Mark Zulver, Bartosz Mierzwiak, w dolnym rzędzie od lewej: Ewa Zawadzka, Marek Fischer)Prologis, globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, awansował czterech swoich pracowników w strukturach firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). W gronie tym znaleźli  Mark Zulver, Bartosz Mierzwiak, Ewa Zawadzka oraz Marek Fischer.
 
Mark Zulver został awansowany na stanowisko Senior Vice President, Head of Operations, CEE. Pracuje dla firmy od 13 lat i posiada szeroką wiedzę na temat rynku oraz portfolio firmy w regionie. Mark jest odpowiedzialny za prowadzenie zespołu operacyjnego, mentoring współpracowników oraz budowanie doskonałych relacji z zewnętrznymi partnerami. Jednym z jego ostatnich osiągnięć jest finalizacja sprzedaży spółce Hines Global REIT Poland Logistics Holdings I LLC 11 obiektów dystrybucyjnych Prologis zlokalizowanych w Polsce.
 
Bartosz Mierzwiak awansował na stanowisko Senior Vice President, Market Officer w Polsce. Do zespołu Prologis dołączył w 2010 roku jako Vice President, Market Officer w Polsce. W swojej pracy ogromny nacisk kładzie na budowanie trwałych, opartych na zaufaniu, relacji zarówno z klientami, jak i pracownikami. Dzięki takiemu podejściu stworzył w regionie trzy efektywne zespoły Prologis działające w zakresie budowy, wynajmu jak i monetyzacji gruntów, które w znaczny sposób przyczyniły się do rozwoju spółki w Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Ewa Zawadzka została mianowana na stanowisko Vice President, Head of Development w Polsce. Jako szefowa zespołu Business Development wypracowała efektywny model współpracy z klientami, który doprowadził do zawarcia umów budowy czterech obiektów typu build-to-suit. Ewa jest w Prologis od 2007 roku. Doświadczenie zdobywała pracując dla międzynarodowych korporacji w obszarze sprzedaży, obsługi klienta i logistyki oraz realizując projekty w zakresie optymalizacji procesów logistycznych, w tym organizacji i uruchomienia centrów dystrybucyjnych.
 
Marek Fischer awansował na stanowisko Director Project Management w Polsce. Jako członek zespołu Business Development odpowiada za przygotowanie ofert, wycenę i nadzór nad realizacją inwestycji związanych z obiektami BTS. W Prologis pracuje od 2005 roku. Jego 30-letnie doświadczenie w zakresie budowy nieruchomości komercyjnych, czyni go specjalistą w zarządzaniu budową wielkopowierzchniowych, realizowanych pod klucz centrów dystrybucyjnych.
 
- Chciałbym pogratulować całemu zespołowi zasłużonych awansów, na które zapracowali nie tylko ciężką pracą, doświadczeniem i profesjonalizmem, ale także ogromnym zaangażowaniem w zapewnianie najwyższej jakości  usług oferowanych naszym klientom i partnerom. Ich sukcesy przyczyniają się do dalszego rozwoju naszej firmy i budują pozycję Prologis jako pożądanego pracodawcy w regionie Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Ben Bannatyne, Managing Director & Regional Head CEE w Prologis.
 
(źr. za inf. Prologis)
 
 
 
Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.