Dodaj ogłoszenie o pracy


Magdalena Cebrat z Iberia Motor Company do Masterlease

Na początku lipca do zespołu handlowego Masterlease dołączyła Magdalena Cebrat, dotychczasowy szef sprzedaży flotowej marki SEAT. Po 11 latach wróciła z Warszawy do Krakowa, gdzie będzie zarządzać Regionalnym Biurem Handlowym Masterlease.

Magdalena Cebrat z branżą motoryzacyjną jest związana od 17 lat. Swoje doświadczenie z rynkiem usług flotowych rozpoczęła ponad 10 lat temu jeszcze w koncernie FIAT, gdzie pracowała w Dziale Sprzedaży Flotowej. Przez ostatnie 4 lata z kolei zajmowała stanowisko Kierownika Sprzedaży Flotowej marki SEAT u importera Iberia Motor Company.

 

- Pozyskanie takiego doświadczonego gracza istotnie wzmocni nasz dynamiczny zespół – mówi Konrad Karpowicz, Dyrektor Handlowy Masterlease – Regionalne Biuro Handlowe w Krakowie, na którego czele stanie Magdalena Cebrat może liczyć na operatywnego i kreatywnego menedżera.

 

Masterlease postrzegana jest na rynku jako solidny pracodawca. Większość menedżerów średniego i wysokiego szczebla pracuje w firmie ponad 10 lat. Stabilność zatrudnienia, wysoki standard pracy oraz pozycja firmy w branży sprawiają, że praca w Masterlease staje się prestiżem.

 

Do kluczowych zadań Cebrat oprócz zarządzania bieżącą sprzedażą podległego zespołu należeć będzie rozwój produktów złożonych oraz promocja programów partnerskich Masterlease w regionie Małopolski.

 

- Cebrat doskonale zna rynek, na którym operuje Masterlease. Wkracza do firmy w momencie, kiedy nasza strategia koncentruje się na szerszym dotarciu z usługami full service leasingowymi do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczenie flotowe nowego dyrektora regionalnego biura w Krakowie zapowiada znaczny wzrost popularności tego typu usług finansowych w tym regionie Polski – dodaje Karpowicz.

(źr. Masterlease)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.