Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowy hub manager w Pall-Ex Polska

Przemysław Jaranowski objął stanowisko Hub Managera w Pall-Ex Polska, międzynarodowej sieci dystrybucji ładunków paletowych. Do jego obowiązków należeć będzie zarządzanie centralnym magazynem przeładunkowym Pall-Ex w Łodzi.

Przemysław Jaranowski posiada ponad 14-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynami oraz centrami przeładunkowymi. Przed rozpoczęciem pracy w Pall-Ex Polska, Przemysław Jaranowski pracował w firmie RABEN Polska, gdzie odpowiadał za realizację procesu logistycznego dla Nestle Polska i obsługę magazynu wielkopowierzchniowego – nadzór pracowników, obieg dokumentów i bezpieczeństwo pracy. Wcześniej kierował działem przyjęć w Centrum Dystrybucji TESCO - STRYKÓW. Do jego obowiązków należało m.in. rozwijanie kontaktów z dostawcami, a także organizacja i kontrola jakości pracy działu.

W latach 1997 – 2007 był związany z takimi firmami jak: Leader Price Polska, dla której stworzył dział przyjęć świeżej żywności na magazynie wielkopowierzchniowym; PHU POLNAS, gdzie zorganizował i uruchomił oddział firmy, a także wdrożył linie technologiczne do pakowania warzyw i owoców dla sieci hipermarketów. Przemysław Jaranowski był także kierownikiem oddziału PHU Ruba, gdzie współpracował z największymi sieciami hipermarketów w Polsce: Geant, Tesco, Hypernova i Leclerc.

W Pall-Ex, odpowiedzialny jest za zarządzanie pracą magazynu centralnego oraz koordynację zespołu pracowników. Do jego obowiązków należy również kontrola przepływu towarów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej, zarządzanie ruchem samochodów ciężarowych na terenie magazynu oraz kontrola partnerów biznesowych i podwykonawców. Przemysław Jaranowski interesuje się sportem - od kilkunastu lat amatorsko gra w tenisa. W wolnym czasie gra również na perkusji.

(źr. Pall-Ex)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.