Dodaj ogłoszenie o pracy


Emirates i United połączą pasażerów z 200 nowymi destynacjami

Linie Emirates i United ogłosiły historyczne porozumienie, które wzmocni siatki obu linii i zapewni ich klientom łatwiejszy dostęp do nowych miejsc docelowych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Od listopada klienci Emirates lecący do Chicago, San Francisco i Houston będą mogli łatwo przesiąść się na loty United do i z prawie 200 miast w obu Amerykach na jednym bilecie. Na ośmiu pozostałych amerykańskich lotniskach obsługiwanych przez Emirates – Bostonie, Dallas, Los Angeles, Miami, JFK, Orlando, Seattle i Waszyngtonie – obie linie będą miały podpisane porozumienie interline. Linia United uruchomi nowe bezpośrednie połączenie między Newark a Dubajem od marca 2023 roku - stamtąd klienci będą mogli podróżować liniami Emirates lub ich siostrzaną linią flydubai do ponad 100 miast. 

Obie linie lotnicze ogłosiły niedawno znaczące inwestycje w obsługę klienta. Linie Emirates zmodernizują ponad 120 samolotów w ramach wartego 2 miliardy dolarów programu, który obejmuje szerszy wybór posiłków, zupełnie nowe menu wegańskie, „kino w przestworzach”, modernizację kabin oraz zrównoważone rozwiązania. Linie United wprowadzą do swojej floty 500 nowych samolotów Boeing i Airbus, koncentrując się na nowym charakterystycznym wnętrzu, które obejmuje ekrany w każdym siedzeniu, większe schowki nad głową, łączność Bluetooth i najszybsze w branży połączenie Wi-Fi podczas lotu.

(źr. Emirates)

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.