Dodaj ogłoszenie o pracy


Jak zaoszczędzić na kosztach rekrutacji – zapraszamy na webinarium!

Presja na cięcie kosztów rośnie. Inflacja nie spada, tak jak oczekiwano. Firmy poszukują oszczędności, zwłaszcza w obszarach wysoce kosztochłonnych, do jakich należy obsługa masowych rekrutacji. Logistyka, przemysł i produkcja dóbr konsumpcyjnych - branże korzystające najczęściej z pracowników rotujących sezonowo, ponoszą największe koszty z tym związane, a nie muszą, gdyż na rynku są już rozwiązania, które mogą obniżyć te koszty kilkukrotnie.

Jak wdrożyć oszczędności i jak korzystać z najnowocześniejszych narzędzi dowiesz się na webinarium - 29 marca, które Portal Pracujwlogistyce.pl organizuje wspólnie z Formiką Agencją Pracy Tymczasowej.

W trakcie webinarium dowiesz się jakie są dzisiaj rozwiązania dostępne na rynku rekrutacji, jak skorzystać z najnowszych narzędzi nie inwestując dziesiątek tysięcy złotych we wdrożenia systemów IT. Po tym webinarium Twoje podejście do rekrutacji masowych zmieni się całkowicie i będziesz miał poczucie dobrze zainwestowanego czasu.

Jak zaoszczędzić na kosztach rekrutacji – czyli o digitalizacji obsługi rekrutacji masowych w logistyce i produkcji

Data i miejsce webinarium:
29.03.2023 r., online, platforma zoom, godz. 14.00 – 15.30

Udział jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować, co można zrobić pod poniższym linkiem:
https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_eGABgD9WRLGaWAAmdUtrlw

Jaki jest cel webinarium co zyskasz?
Pokazanie sposobów optymalizacji i zrównoważenia procesów rekrutacji, które pomogą ci obniżyć koszty i czas masowych rekrutacji nawet o 90%.

Kto jest naszym ekspertem?
Piotr Rafalski, właściciel Formiki Agencji Pracy Tymczasowej

Organizatorzy:

 

                     

 

ZAPRASZAMY!

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.